Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.7 6 10
Γενική βαθμολογία
 
3.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Επειδή η συγκεκριμένη κοπέλα μου άρεσε αποφάσισα να την γνωρίσω παραβλέποντας τις προηγούμενες αρνητικές κριτικές που υπήρχαν στο side. Με τράβαγε το γεγονός ότι είναι ελληνίδα και η αύρα που εκπέμπει. Η συνάντηση έγινε τον Δεκέμβριο σε ξενοδοχείο γαμηστρώνα και δυστυχώς οι προηγούμενοι από εμένα επιβεβαίωσαν το γεγονός ότι η συνάντηση θα ήταν κατώτερη των προσδοκιών. Η κοπέλα τρώει χρόνο στον ντούς (10 λεπτά ήταν μέσα) και καπνίζοντας, με το μπήκε στο δωμάτιο και συστηθήκαμε έκανε τσιγάρο η μαντάμ. Εξαιτίας προσωπικών μου φόβων αποφάσισα να μην την φιλήσω στο στόμα κατά την διάρκεια του σεξ παρόλο που το αναγράφει στις υπηρεσίες της. Το σώμα της είναι πιο χαλαρό από τις φωτογραφίες και δεν αντιστοιχεί σε γυναίκα ηλικίας 27 ετών. Πιο συγκεκριμένα το στήθος είναι πεσμένο με ωραίες όμως ρώγες και οι κοιλιακοί της εντελώς αγύμναστοι. Αυτό που δεν συγχώρεσα είναι ότι τα νύχια των ποδιών της ήταν παντελώς απεριποίητα και τω χεριών άβαφτα. Για όνομα του θεού! Επιτρέπετε βίζιτα που την πληρώνεις 100 € να μην έχει μανικιούρ και πεντικιούρ? Με την κοπέλα μπορείς να κάνεις διάλογο μόνο για τα βασικά θέματα και δεν καλύπτει στο θέμα «παρέα» τον μέσου επιπέδου πελάτη. Στο σεξ προσπάθησε να με ικανοποιήσει, να αναφέρω ότι η πίπα έγινε με προφύλαξη όπως έχω αρχή να κάνω με τις κοινές γυναίκες. Η Τζούλια θα είχε μεγαλύτερη επιτυχία εκτιμώ εάν εργαζόταν σε στούντιο παρά ως βίζιτα. Εν συντομία θα ήταν καλύτερα να είχα καλέσει άλλη κοπέλα είτε από το ίδιο γραφείο είτε από άλλο. Το δώρο του Αϊ Βασίλη προς τον εαυτό μου τα φετινά Χριστούγεννα ήταν αποτυχία. Θέλω να πιστεύω πως απλά την πέτυχα σε κακή συγκυρία και δεν είναι αυτό το επίπεδο κοριτσιών του gde.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 01, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
jim28
Ανώτερος
Εγγραφή:
7 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
2.317
Πόντοι:
6.955
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ser2000, otipos, doc_lin και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού