Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 3 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καλησπέρα στην παρέα του αγοραίου έρωτα.

Καταρχήν θέλω να ευχαριστήσω το γραφείο Athens Diva τον Ampelales και τον spipis71 για την δωρεάν 1 ώρα με κοπέλα από το γραφείο.

Όπως κάποια θα διάβασα είμαι αρκετό καιρό άνεργος και ζήτησα να συμμετέχω στην κλήρωση για μια δωρεάν συνάντηση με κοπέλα από το γραφείο.Προς τιμήν τους που ανακοίνωσαν πως έχω κερδίσει μια ώρα και σήμερα ήρθε η μέρα της συνάντηση.

Ζήτησα να συναντηθώ με την Αρτεμις καθότι από τις φωτογαφίες της που έβγαζε και βγάζει μια θετική επαφή.Το ραντεβού κανονίστηκε άποψα μέσω μηνυμάτων και τηλεφώνου.

Έφτασε λοιπόν η μέρα και κατηφόρισα σε γνωστό ξενοδοχείο της παραλιακής (ευτυχώς για το ξενοδοχείο είχα στην άκρη φράγκα αλλιώς θα ξεφτιλιζόμουν).

Χτύπησε η πόρτα και αντίκρυσα ένα απίστευτο μωρό καλύτερο από τις φωτό και τις ταινίες του Σειρηνάκι.

Αφού αποκάλυψε τη κορμάρα της με απίστευτα στήθια και πόδια πήγε στο μπάνιο για φρεσκάρισμα.

Παρότι άνεργος και ντεφορμέ λόγω ψυχολογίας δεν άργησα να ανταποκριθώ και εγώ στο ερωτικό της κάλεσμα και έτσι βγαίνοντας η Άρτεμις από το μπάνιο ξεκίνησε ο πρώτος γύρος που περιελάμβανε 69,απίστευτη πίπα,δάγκωμα στα κωλομέρια της ψλύφιμο στο καλοσχηματισμένο μουνάκι και όλα αυτά πε΄ρι των 15 λεπτών όπου και ήρθε η κατάθεση πάνω στο κορμί της.
Ετρεξε για μπανάκι και μετά με τη σειρά μου και εγώ.
Μετά την μικρή παύση ξεκίνησε ο δεύτερος γύρος με τριψίμα και φιλιά και στάσεις ιεραποστολικό,στα 4 cowgirl βγάλσιμο προφυλακτικού πεομάλαξη ,τσιμπουκάρα και κατάθεση μετά από 25 λεπτά μάχης ήρθε το τέλος του δεύτρου γύρου.

Μπάνιο και οι 2 μας και τσιγαράκι μεχρι να χτυπήσει η λήξη.Στα 15 λεπτά που απέμειναν χαλαρή κουβέντα για τατουάζ και μουσική και έτσι έληξε η συνάντηση με την Άρτεμις

Μετά από καιρό λόγω ανεργίας άρχισα να ξανα ανεβαίνω ψυχολογικά και ίσως να ήταν σημαδιακό το γεγονός πως το πρωί χτύπησε το τηλέφωνο για δουλειά και αν όλα πάνε καλά αρχίζω 7 Γενάρή μετά από 5μηνη ανεργία.

Εύχομαι να μην τύχει σε κανένα να ζήσει κάτι τέτοιο.

Εύχομαι σε όλους καλή χρονιά υγεία πάνω από όλα και ένα μεγάλο ευχαριστώ ξανά στο Athens Diva ,τον Ampelales και spipis 71 για την κατανόηση και την συμβολή τους στο να καταφέρω να αρχίσω να ανεβαίνω ψυχολογικά.

Να είστε καλά .Η επόμενη κριτική θα είναι μόλις πληρωθώ από τη νέα δουλειά και βρεθώ με κορίτσι του γραφείου να γιορτάσω την επάνοδο.

Καλή δύναμη σε όλους

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 28, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
17 Ιαν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
1.131
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 John_282, gamikos07, zeonex και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Δεκεμβρίου, 2018
Χάρηκα την κριτική σου σα να ήμουν εγώ που πήγα με το κορίτσι.
Συγχαρητήρια στο γραφείο, ανέβηκε στα μάτια μου χιλιόμετρα.
Ένα ακόμη παράδειγμα ότι διοικείται σωστά.

Φίλε πραγματικά εύχομαι να πάνε όλα καλά στη δουλεία που θα πας. Αν όμως δεν πάνε που απεύχομαι, την επόμενη συνεύρεση σου με κοπέλα του Athens diva είμαι διατεθειμένος να στην πληρώσω εγω. Θα χαρώ πιο πολύ από το να πάω ο ίδιος.

Καπέλο
review reaction 1 John_282
29 Δεκεμβρίου, 2018
Πολύ όμορφο αυτό που έγινε. Μπράβο σ΄ αυτούς που το διοργάνωσαν! Καπέλο
29 Δεκεμβρίου, 2018
Εύχομαι το 2019 να είναι μια εξαιρετική χρονιά για σένα φίλε. Να θυμάσαι ότι ο τροχός γυρίζει κάποια στιγμή και τα άσχημα φεύγουν.
29 Δεκεμβρίου, 2018
Ευχαριστώ παίδες με συγκινείτε
Nick Trive να εισαι η σκέψη σου και μόνο αρκεί
Δε σκοπεύω να μείνω πάλι άνεργος από 7 Γενάρη θα είναι η επάνοδός μου και και ψυχολογικά και οικονομικά και παντού
Να μην περάσει κανείς αυτό το άσχημο της ανεργίας και ξέρω πως υπάρχουν πολλοί που το ζουν και δυστυχώς παλεύουν να το ξεπεράσουν
Εύχομαι γρήγορα και αυτοί με την σειρά τους να βρούν κάτι
Να είστε καλά καλή χρονια σε όλους
review reaction 2 John_282
29 Δεκεμβρίου, 2018
Πάνω από όλα υγεία όλα τα υπόλοιπα φτιάχνονται!
Καλές γιορτές σε όλους. Καπέλο
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5