Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 69 10
Call-Girls 67927
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το λοιπόν η συνάντηση έγινε χωρίς κανένα κώλυμα άψογα .Η εμφάνιση ότι βλέπετε στις φωτογραφίες και ότι γράφει για τις αναλογίες ειναι ακριβής. Τώρα στον αγώνα ειναι καθαρή μου έδωσε και δικό της σαμπουάν να πλυθώ .Φίλια τα επιδιώκει δεν με άφηνε σε ησυχία,πίπα επαγγελματικη χωρίς δόντια, χωρίς βίαιες κινήσεις κλπ .Επειδή συνήθως πάω για ένα μίνι μαραθώνιο και ένα πέταγμα .Έτσι πως την πήγαινα στα τέσσερα(όπως έλεγε και ο σκυμμένος ) προς τα χασομέρια, γιατί να αρχίζω να σπαρταράω,χτυπιόταν αυτή σαν το ψάρι,όταν την είχα πάρει στο όρθιο εγώ ξαπλωμένη αυτή στο κρεβάτι και της χάιδευα την κλειτορίδα. Σκέφτηκε το κορίτσι έξυπνα το να με γαμάει και να μου χαϊδεύει την κλειτορίδα ο παπάρας δεν βγάζω τον μίνι δονητή και να κάνω την δουλειά όπως την ξέρω καλύτερα και αυτός να μπαίνω βγαίνει και εκεί έγινε έκρηξη Τ.Ν.Τ πεταγόταν δονητές στον αέρα, πέταγε έμενα στην άκρη το ωστικό κύμα δεν με άφηνε να πλησιάζω .Ρε πήγα να την μουντάρω γιατί είχα βγάλει το σχολείο καταστροφών, ξανά τίποτα εκεί χτυπιόταν. Η καθεμιά αν βρεις το κουπί της κάνεις παπάδες .Προσωπικά πέρασα υπέροχα και στο στόμα τα πήρε και σκοτοδίνη με έπιασε από την καύλα όταν άδειασα τι να λέμε .Επειδή στην πιάτσα υπάρχουν μερικές που έχουν το θράσος και οι τιμές που βάζουν δεν ανταποκρινονται και ούτε αναλογούν σε αυτό που δίνουν, ούτε από θέμα εμφάνισης, ούτε υπηρεσιών. Εδω έχουμε μια εξαίρεση το 100 αξίζει για μια ώρα εκρηκτικής απόλαυσης.Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέγας
Εγγραφή:
9 Νοε 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
9.754
Πόντοι:
4.746
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Ntaffy2, THV και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Δεκεμβρίου, 2018
100 με κολο δεν μας τα λες καλα Χμμμ;
B
benelli
25 Δεκεμβρίου, 2018
Αν στην τιμή 100 , είναι και το πρωκτικό γίνεται ενδιαφέρουσα περίπτωση μια και έχει αρκετά διαφορετικές κριτικές.
25 Δεκεμβρίου, 2018
Δεν καταλαβαίνω ούτε τα μισά από όσα γράφεις. Που αρχίζει η πρόταση, που τελειώνει, πότε λες για σένα ποτέ για αυτήν...ένας αχταρμάς!
25 Δεκεμβρίου, 2018
To τηλ της κοπέλας είναι εύκολο να το δώσει κάποιος?
25 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

λαθος το πρωκτικο συγγνωμη
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5