Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 3 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Γεια σας συναγωνιστές χρόνια πολλά σε όλους,Μετά την κριτική του Yourlover που πολλοί τον έχουν αμφισβητήσει δεν τον ξέρω τον άνθρωπο μέσα απο τις κριτικές του όμως όσες κοπέλες πήρα πέρασα καλά και διαπίστωσα ότι και εμφανισιακά αλλά και σαν απόδοση χαρακτήρας βγαίνουν αληθινά τα όσα γράφει,Το ίδιο έγινε και με την αλίσα αντίκρισα την κοπέλα των φωτό με λίγα παραπάνω κιλά που όμως την κάνουν τουμπανο και όχι παχιά,Πολύ καλά αγγλικά όχι παντομίμες βλέπε κριστιναΜεγάλο χαμόγελο
αεράτη κοπέλα απτις πιο όμορφες που έχω δει αγαπά τις σελφι ετοιμάζετε στο μπάνιο στοματικό νορμαλ γλυφει μπαλάκια γλωσσοφιλα κανονικά δεκτική σε όλες τις στάσεις άνετη επικοινωνιακή και άκρως ερωτεύσιμηΈρωτας
Δεν θα πλατιάσω με λεπτομέρειες η κοπέλα αξίζει και με το παραπάνω τέτοια μωρά δεν τα συναντάς κάθε μέρα και μάλιστα σε συνδυασμό με καλή συμπεριφορά και απόδοση χωρίς τουπέ σε αντίθεση με κάτι άλλες μέτριες εμφανισιακά αλλά και κουκλάρες "κομοδίνα".Η κριτική μου είναι "επαληθευτική" βασισμένη σε αληθινά γεγονότα και όχι προιον μυθοπλασίας!!!Όσοι έχουν αμφιβολίες ας δοκιμάσουν για να σχηματίσουν δική τους άποψη και φυσικά μην ξεχνάτε παίζει ρόλο και η χημεία!Καλά Χριστούγεννα σε όλους τα σέβη μουΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.610
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petergsp, geroksouras, Sproxe Garsia και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού