Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 67 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 209847
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Χαιρετώ Καπέλο
Στο κλίμα των επερχόμενων εορτών αποφάσισα να δώσω τον οβολό μου στη Meri για να μου πει τα "κάλαντα".
Εύκολη συνεννόηση με το γραφείο, βολικό incall και να μαι έξω από την πόρτα του δωματίου.
Ανοίγοντας η πόρτα είδα αυτό ακριβώς που βρίσκεται στις φωτογραφίες.
Εδώ έχω να παραθέσω ένα σχόλιο, όταν βλέπω μια φωτογραφία προσπαθώ να αποκωδικοποιήσω τον χαρακτήρα και το ταμπεραμέντο της εκάστοτε δεσποινίδας/κυρίας για να πράξω αναλόγως.
Πράγματι στην συγκεκριμένη περίπτωση η Meri είναι ένα γλυκό και χαμογελαστό κορίτσι όπως δείχνει στην απεικόνιση του γραφείου.
Μη κουράζω τα μέλη του forum με τα κατορθώματα μου και διάφορες άλλες μπαρουφολογίες, απλά έχω να δηλώσω ότι η Meri είναι μια ευχάριστη παρουσία, χαμογελαστή, γλυκιά και με θετική ενέργεια.
Επίσης πολύ περιποιημένη με σημασία στη λεπτομέρεια, φορούσε άσπρο δαντελωτό νεγκλιζέ και άσπρες δαντελωτές ζαρτιέρες με μπεζ κάλτσες, από μένα άριστα στο styling.
Στον αγώνα αξίζει every penny you pay, προσπαθεί να ευχαριστήσει τον παρτενέρ, συνδυάζει γλύκα, ομορφιά, ζεστασιά και σεξουαλικότητα.
Από σώμα είναι πολύ sexy/γυναίκα δηλαδή αφρατούλα με σωστές αναλογίες και χωρίς ατέλειες.
Η μόνη ένσταση είναι το solarium, θα προτιμούσα φυσικό άσπρο αλλά εντάξει γούστα είναι αυτά και αποτελώ μειονότητα.
Αυτά τα ολίγα, μην σας ζαλίζω περισσότερο.
Καλές γιορτές με υγεία και ότι επιθυμείτε Μεγάλο χαμόγελο

ΥΓ. Όταν γράφω κριτική για μια κοπέλα το κάνω γιατί εκτίμησα τις υπηρεσίες της και θέλω να αφήσω κάτι στο προφίλ της εδώ, τίποτε άλλο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 22, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
rodriguez96
Ανώτατος
Εγγραφή:
5 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
9.635
Πόντοι:
11.746
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, hornyasfuck, Διαγραμμένο μέλος 201295 και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού