Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 18 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σε γενικές γραμμες οτι εγραψαν οι προηγουμενοι.Η κοπελα ειναι απο Μοσχα.Συναντηση σε δικο μου χωρο πριν απο 4-5 μερες. Η κοπελα ειναι οπως της φωτο και το βιντεο την αδικεί πάρα πολυ, σε σημειο που ηταν αυτο υπευθυνο το οτι δεν την ειχα επιλεξει καμια φορα που ειχε ερθει την πολυ μας. Μολις μπηκε φορουσε μαυρο δερματινο μπουφαν και απο μεσα μονο το εσωρουχα.Ειναι ψηλη γυρω στο 1.80. Απο την πρωτη στιγμη δεν εχασε χρονο και ξεκινησε με φιλια παντου, χαιδεματα κτλ. Το σωμα της για τα δικα μου δεδομενα ειναι εξαιρετικο. μετριο στηθος με πραγματικα τον καλυτερο κωλο που εχω δει ποτε. Στα του αγωνα, η πιπα της ηταν καλη , και δεν ειπε σε τιποτα οχι. Αφηνε να πιανεις και να κανεις γενικα τα παντα και εδειχνε να το ευχαριστιεται και οχι να προσπειειτε. Επικοινωνία για μενα ευκολη γιατι εχω πτυχιο στην Ρωσική γλωσσα και συνενοουμε πολυ ευκολα.Το 7 το εβαλα γιατι δεν αντιπροσωπευω την πλοιοψηφια. Οσοι δεν πηγατε , θα πρεπει οπωσδηποτε να την επισκεθειτε. Για τα δεδομενα της πολης μας ειναι πολυτελεια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 12, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
646
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, chris1955, Bartender 74 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού