Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 10 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λοιπόν Σύντροφοι ...έβρεχε αλλά παρόλα αυτά είχα διάθεση ...κάλεσα το γραφείο ρώτησα τι παίζει διαθέσιμο...είχα διαβάσει την κριτική του alienboy, έγραφε για αδύνατη και είπα να μην ρισκάρω...έκλεισα ραντεβού και πήγα .... Άνοιξε η πόρτα και η κοπελιά ήταν με ωραίο σετάκι σιέλ εσωρούχων...Τώρα στο πρόσωπο καθημερινό σλαβικό όχι κάτι που συναρπάζει αλλά οκ. Σωματάκι πιο γεμάτο στην περιφέρεια από τς φωτογραφίες αλλά όχι άσχημα, σφιχτή πολύ όμως, μαυρισμένη με ωραίο δέρμα...Βυζί πολύ μικρό με ευαίσθητη ρωγίτσα. Ήταν συνεχώς χαμογελαστή και έκανε κάποιες κινήσεις δήθεν ντροπής που με έφτιαχναν ....Τα ίδια συνομιλία με εφαρμογή, αγγλικά γιοκ. Από Αγ. Πετρούπολη με γκόμενο εκεί και αυτό με έφτιαξε παραπάνω. Μου είπε ότι είναι 25 χρονών αλλά νομίζω είναι γύρω στα 30 , βάλτε κάπου εκεί ανάμεσα
Λοιπόν την έβαλα πίπα για ώρα , παπάρι έγλειψε, της στο κάρφωσα πολλές φορές στον λαιμό χωρίς αντίδραση έδειχνε μάλλον να γουστάρει, την γύρισα στα 4 το έφαγε για ώρα με πολλά βογγητά, με τραβούσε πάνω της, κωλόσφαλίαρες έφαγε και γούσταρε ...Στο μισάωρο έβγαλα το λάστιχο και της τα έδωσα στο στόμα, αφού στράγγισα πήγε στην τουαλέτα και πλύθηκε...
Γύρισα αγκαλίτσες , μου πρότεινε μασάζ και μου έκανε ...σούπερ...
Με ρωτάει αν θέλω ξανά και μου έκανε κάνα μισάωρο πάλι μπούκι με deep και αρχιδογλύψιμο ακούραστα που όσο και αν το πάλεψε δεν μπόρεσα να ξαναχύσω ...Ήπια το νεράκι μου αγκαλιές φιλάκια (δεν είχα πολλά γλωσσόφιλα αφού δεν το έψαξα) και αποχώρησα ....
Συμπέρασμα όποιος θέλει μια τίμια εργάτρια που δεν συναρπάζει σε εμφάνιση αλλά και δεν απογοητεύει ας πάει ΚαπέλοΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 13, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
149€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
kostakios
Σπουδαίος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
3.576
Πόντοι:
2.606
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koukoskoukou, chris1955, Professoras και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού