Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ξεκινωντας να πω οτι ηταν 50/50 να παω αλλα δεν υπηρχαν ιδιαιτερες επιλογες ειδικα για pse καταστασεις που θελω.Εκτος απο λιμπερτα αλλα την πηρα στα κοντα και δεν ηθελα επαναληψη.Δεν μπορω να πω οτι δεν περασα καλα αλλα...Η κοπελα εχει ενα πολυ ομορφο προσωπο χωρις ατελειες γαλαζοπρασινα ματια η κατι τετοιο.Το σωμα τωρα.Ναι μεν δεν ειναι χοντρη αλλα εχει καποια λιγα παρανισια κιλα σε κωλο κ μπουτια που εμενα προσωπικα δν με χαλανε αλλα το λεω για αυτους που θελουν μοντελα.Την βοηθαει που ειναι και ψηλη κοντα στο 1.75.Εχει κ λιγο κοιλιτσα αλλα κ παλι οχι κατι αντιαισθητικο.Στηθος δυαρι λιγο πεσμενο.Ο κωλος πραγματικα ενω περιμενεις να εχει ατελειες εγω δεν ειδα κατι.Μαλακος και με χειρολαβες πιο πανω για κοπανημα.Και παλι αν θελετε μοντελε σωμα θα σας χαλασουν αυτα τα "κωλοχερουλια".Ευγενικοτατη και γουσταρει το σεξ αλλα σε καμια περιπτωση hardcore πραγματα.Πιο πολυ gfe φαση.Τουλαχιστον με μενα.Και εδω βαζω μετρια για το γραφειο γιατι μου ειπε οτι ισως η Αλεξανδρα να μπορει να ακολουθησει pse ρυθμους.Φιλια πολλα με γλωσσα.Αν την γλυψεις και καλα γκαυλωνει πολυ και δεν σ αφηνει σε ησυχια μετα.Αγγλικα φαινεται να ξερει αλλα ισως να κομπλαρει κ χρησιμοποιει translator.Επισης πεντακαθαρη και ντουζ μετα απο καθε γυρο.Παμε αρνητικα.Πληρωσα για πρωκτικο αλλα ειχαμε ελαχιστο γιατι η κοπελα πονουσε.Για αυτο λεω δεν τηρηθηκαν οι υπηρεσίες.Και οχι δεν ειμαι ο ροκο.Για να μην παρεξηγηθω η κοπελα αντεχει εντονους ρυθμους αλλα μονο απο μπροστα.Γενικα ξαναλεω δεν περασα ασχημα και ξενερωσα απο το πρωκτικο αλλα ηταν μια κοπελα εμφανισημη που γουσταρει το σεξ και θελει να σε κανει να περασεις καλα.Ισως να ξαναπηγαινα αν δεν εχω πολλες επιλογες γιατι εχει μια γλυκια τρελα και η κωλαρα της χτυπαει ωραια πανω σου οταν ειναι στα 4...Αυτα κυριοι...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 07, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
190€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mancunian1986
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
4.934
Πόντοι:
9.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Johnny Red2, Διαγραμμένο μέλος 163859, delipas και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού