Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλές οι πιτσιρίκες και η φρεσκάδα τους επιθυμητή, αλλά αυτή την φορά προτίμησα να βρεθώ με μια ποιο έμπειρη κοπέλα και συνειδητοποιημένη με αυτό που κάνει. Διάβασα διάφορες κριτικές, είδα φωτογραφίες και καταστάλαξα στην Kamelia… Επικοινώνησα με το γραφείο της μέσω Whats app για να έχω και 10 ευρώ έκπτωση και έκλεισε το ραντεβού για το ίδιο βράδυ σε δικό μου ξενοδοχείο.
Τυπική στο ραντεβού της, ήρθε όμορφα ντυμένη και περιποιημένη … (νύχια, μαλλιά, πρόσωπο) Είναι μια αρκετά όμορφη 30αρα με ωραίο αδύνατο σώμα και αφοπλιστικό χαμόγελο…
Σε σχέση με τις φώτο της πρέπει να έχασε μερικά κιλά και να είναι το πολύ 50 κιλά, είναι ευχάριστη στην παρέα της, χαμογελαστή και μιλάει αρκετά καλά αγγλικά… Δεν χάσαμε χρόνο με περιττές κουβέντες και μετά από ένα γρήγορο ντουζάκι αρχίσαμε τα γλωσσόφιλα με χαμουρέματα… Έμπειρη στην πίπα της, ξέρει να συμπεριφέρεται στην πούτσα και να την φτάνει στα όριά της… Αυτό που μου άρεσε περισσότερο ήταν τα δυνατά ρουφήγματα στο πουτσοκέφαλο μου!...
Δεν πρόλαβα να ευχαριστηθώ το μουνάκι της στην στάση 69 που της ζήτησα γιατί μου είχε γίνει ο πούτσος ηφαίστειο και εξερράγηκε μέσα στο στόμα της πλημμυρίζοντάς το με σπέρμα… Ακολούθησε ένα γρήγορο ντουζάκι και ένα μικρό διάλυμα μέχρι να επαναφορτίσει το εργαλείο και να είναι έτοιμο για δράση… Φόρεσα το προφυλακτικό και μετά από ένα δίλεπτο γλειφομούνι την πήρα σε στάση ιεραποστολική χαζεύοντας τα μπλε μάτια της και τις βυζάρες της που πηγαίναν πάνω κάτω παρασυρμένες από τον ρυθμό μου… Ακολούθησαν και άλλες στάσεις με κορυφαίο το πισωκολλητό που προτού μπω έπαιξα λίγο την κλειτορίδα της με την γλώσσα μου, ρούφηξα τα μουνόχειλα της και έχωσα την γλώσσα μου στο κωλαράκι της… Ακολούθησαν έντονοι ρυθμοί στο πισωκολλητό με δυνατά καρφώματα και μπατσάκια στα κωλομάγουλα που τα γουστάριζε και με ενθάρρυνε για ποιο δυνατά… Άργησα να τελειώσω την δεύτερη φορά, ίδρωσα από την ένταση και ο ιδρώτας μου έσταζε πάνω στο κωλαράκι της που από τις μπάτσες είχε γίνει κόκκινο…
Τελείωσα με ένταση μέσα της , εννοείται στο προφυλακτικό που μου το έβγαλε και αφού το έλεγξε για τυχών διαρροές, απόλαυσα μία χαλαρή αποχαιρετιστήρια πίπα… Ξεπλύναμε τον ιδρώτα μας ντύθηκε και με αποχαιρέτησε με ένα φιλί…
Είχανε δίκιο οι προ λαλήσαντες για τις επιδόσεις της και για την διάθεσή της για σεξ…
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 04, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Panaghss
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
879
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 travestolagnos, doc_lin, james034 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Δεκεμβρίου, 2018
καπου επεσε το ματι μου στο ινσταγκραμ της πριν μερες αν δεν ελεγες οτι ειναι η καμελια δεν προκειται να την αναγνωριζα, το φωτοσοπι στα καλυτερα του...
S
sertico13
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1