Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 10 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Kinder έκπληξη , έτσι μου είπε η νικολ απ το γραφείο κ δεν είχε άδικο .
Αφού έκλεισα το ραντεβού με την Alisia, πήγα στο ξενοδοχείο όπου είχε σχολική εκδρομή .
Φτάνω στο δωμάτιο μ ανοίγει η κοπέλα κ βλέπω μια ξανθιά συμπαθητική κοπέλα αδυνατουλα .
Φιλάκι στο στόμα κ αρχησα να της μιλάω , αλλά αυτή δεν καταλάβαινε τίποτα από αγγλικά .
Παίρνει το κινητό κ έβαλε μια εφαρμογή όπου μιλούσε ρωσσικα κ τα μετάφραζε στα αγγλικά .
Μπαίνω για μπάνιο κ τσουπ ήρθε κ αυτή , κ άρχισε τα γλωσσόφιλα τα οποία ήταν βαθιά κ με ρουφιγματα , λέω εδώ είμαστε .
Μου έπλυνε το εργαλείο κ με σκούπισε , μετά με τον έπιασε κ με τράβηξε στο κρεβάτι όπου ξεκίνησε την πίπα με ντιπ κ με γελάκια, δεν ήταν κ η καλύτερη πίπα αλλά οκ .
Έγλυψε κ μπαλάκια για αρκετή ώρα , πέρασε προφυλακτικό κ με καβάλησε , άρχισε η μάχη με βογκητά κ έλεγε τα δικά της τα οποία δεν κατάλαβα ..
Αλλαγή στάσης στο ιεραποστολικό κ αρχησα να την κοπαναω δυνατά κ αυτή με έσφιγγε με τα πόδια της δυνατά κ με φιλούσε συνέχεια .
Ξανά αλλάξαμε στάση στα 4 κ εκεί άρχισε να φωνάζει κ να λέει τα δικά της ,
Όπου ήρθε το τέλος στο στοματάκι της με χαμόγελα , τα οποία έφτυσε στην κοιλιά μου .
Μπανάκι μαζί ξανά κ μετά ήρθε το τέλος του ραντεβού ...
Συνοψίζοντας να πω ότι είναι μια καλή επιλογή , πέρασα καλά , δεν έκλαψα τα λεφτά μου ...
Κ τέλος το η τηλεφωνήτρια η νικολ είναι άψογη , όποτε μ προτείνει μια κοπέλα πότε δεν πέφτει έξω .....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 06, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
720
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koukoskoukou, kostis76, chris1955 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Δεκεμβρίου, 2018
Ένα γύρο έβγαλες πάνω στην ώρα με τη γιαγιάκα;
07 Δεκεμβρίου, 2018
Το kinder εκπληξη τι ητανε οτι σου εφτυσε τα χυσια στην κοιλια αντι να παει να τα φτυσει στην τουαλετα?
08 Δεκεμβρίου, 2018
πρωτη φορα το ακουω να στα φτυνει στη κοιλια , παλι καλα που δεν στα εριξε στη μαπα Money Mouth
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3