Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 4 10
Call-Girls 6120
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ανάρπαστη η Λίλυ από την πρώτη μέρα που ήρθε, το ραντεβού μας κλείστηκε για την επόμενη μέρα τις πρώτες βραδινές ώρες σε δικό μου ξενοδοχείο … Άργησε λίγο στο ραντεβού αλλά αποζημιώθηκα από τις υπηρεσίες της με το παραπάνω… Είναι γυναικάρα κοντά στο 1,80 με ωραίο σφιχτό σώμα και βυζάρες να χάνεσαι… Λέει ότι είναι 27 χρονών και ίσως να της ξεφύγανε μερικά χρονάκια στο μέτρημα , η ίσως να φταίει η προκατάληψή μας για τα γυναικεία χρόνια που συνήθως έχουν από 14 έως 16 μήνες αντί για 12!... Ποιο ξέρει και στην ουσία ποιος νοιάζετε αν είναι 27 η 29 ετών… Το ζητούμενο από εμάς είναι να είναι σωστή επαγγελματίας και να κάνει την δουλειά της με ζήλο και μεράκι…
Τα αγγλικά της είναι καλά και η συνεννόηση για τα του αγώνα παιχνιδάκι… Χρειάστηκε να βάλω βαθιά το χέρι στην τσέπη για το ραντεβού μου με την Λίλυ γιατί ούτε στο πρωκτικό και ούτε στο τελείωμα στο στόμα μπορούσα να αντισταθώ… Η πρώτη επαφή είναι τα φιλιά τα οποία δίνει απλόχερα με γλώσσα… Καλή στην πίπα της την οποία κάνει χωρίς προφυλακτικό και τον παίρνει όλον μέσα της μέχρι το λαρύγγι. Πεντακάθαρο το μουνάκι της υγρό και πλήρως αποτριχωμένο το απόλαυσα στην στάση 69 μέχρι που δεν άντεχα άλλο και εξπερμάτωσα με ένταση στο στόμα της ξεχειλίζοντάς το… Μπήκαμε μαζί στο ντουζ και δεν έχασα την ευκαιρία να απλώσω το αφρόλουτρο στο κορμί της και ειδικά στις βυζάρες της που είναι φυσικές και ευερέθιστες στα φιλιά και τα χάδια…
Ο δεύτερος γύρος δεν άργησε να ξεκινήσει και ξεκίνησε με ιεραποστολικό, τι θέα και τι ηδονή ήταν αυτή!... Με το ζόρι ξεκολλούσα τα χέρια και τα μούτρα μου από τα βυζιά της … Ακολούθησε το πισωκολλητό με δυνατά καρφώματα, μπατσάκια στα κωλομάγουλα που γουστάριζε τρελά.. Έκανα και την σχετική προετοιμασία του πρωκτού με δάχτυλα και αρκετό λιπαντικό και ήρθε η στιγμή για την πίσω πόρτα… Άλλαξα προφυλακτικό και στάση και την πήρα ξανά σε ιεραποστολική στάση έχοντας τα πόδια της σηκωμένα στα στήθη της προσφέροντας μου τον πρωκτό της ορθάνοικτο… Έχει αρκετά στενό πρωκτό και ζορίστηκα λίγο στην αρχή για να μπω αλλά χάρη στο λιπαντικό μειώθηκαν οι τριβές και οι αντιστάσεις και ακολούθησαν τρελοί ρυθμοί μέχρι που γέμισα με σπέρμα το προφυλακτικό μέσα στον πρωκτό της… Στην συνέχεια αφού αφαίρεσα το προφυλακτικό μου έκανε μία δίλεπτη αποχαιρετιστήρια πιπούλα μιας και είχαμε εξαντλήσει την ώρα και θα μπαίναμε στις παρατάσεις… Ντύθηκε γρήγορα μου έδωσε ένα αποχαιρετιστήριο πεταχτό φιλί και έφυγε αφήνοντάς με στο κρεβάτι για να απολαύσω το τσιγάρο μου, όσοι είστε καπνιστές ξέρετε τι γλύκα έχει το τσιγάρο μετά το σεξ!... Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 03, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Alex_Born
Σπουδαίος
Εγγραφή:
7 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
1.185
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petergsp, pannap, chris1955 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού