Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετα απο κολλημα να γραφουμε αποψεις στην ενοτητα πολιτικη και να τσακωνομαστε με τους γνωστους μπαχαλακηδες ηρθε η ωρα να γραψουμε κριτικη χρησιμη και για τα μελη εδω μεσα. Εχω κλεισει το ραντεβου οπως παντα με ενα τηλεφωνο και πηγαινω προς το ξενοδοχειο. Οπως παω να μπω μεσα βλεπω μια μουναρα με ενα κολλητο φορεμα που δειχνει μια απιστευτη κωλαρα να πηγαινει προς το ξενοδοχειο και λεω απο μεσα μου ποιος κωλοφαρδος θα γαμησει αυτο το μουνι. Γυναικα που την βλεπεις στον δρομο και θελεις να την ξεσκισεις. Ανεβαινω τα σκαλια γρηγορα επειδη ημουνα στο παρα πεντε και τι βλεπω? Εξω απο το δωματιο μου να χτυπαει την πορτα αυτη η μουναρα. Ανοιγω πορτα δεν προλαβαινω να μπω μεσα και με αρχιζει στα βαθια γλωσοφιλα παιρνει τα χερια μου και τα βαζει στην κωλαρα της και αρχιζει να μου τριβετε. Βγαζει τα ρουχα της και μενει με ζαρτιερες και προστυχα εσωρουχα και αρχιζει να μου τριβει τον κωλο της στον πουτσο μου που ειχε γινει πετρα. Μιλαμε για απιστευτη κωλαρα πολυ γυμνασμενο σωμα με μικρο βυζι και τελειως καυλωτικο προσωπο σκυλε. Η γυναικα εχει γεννηθει για να την γαμανε αγρια. Μεχρι και τα χειλια της χωρις σιλικονη ειναι τσιμπουκοχειλα. Που της βρισκεις ρε πρακτορειο πλακα μας κανεις? Αφου γδυθηκε τις δινω 2 δονητες και τις λεω αρχισε να παιζεις το μουνι σου και παω γρηγορα για μπανιο. Η γκομενα μου λεει βαλε τερμα την δονηση και δωσε μου τους. Παω κανω μπανιο με τον πουτσο πετρα απο την καυλα και σκεφτομαι ποσο κωλοφαρδος ειμαι. Βγαινω και βλεπω την γκομενα να εχει βαλει τον μεγαλο δονητη τερμα στο μουνι της και τον αλλον τερμα λαρυγγι στο στομα της και να μουγκριζει. Της λεω σηκω και ελα παρτον στο λαρυγγι. Λαρυγγωτο ασταματητο τσιμπουκι σαλιωμα γλυψιμο αρχιδιων και να σε κοιταει συνεχεια στα ματια. Μιλαμε για μεγαλη καριολα η γκομενα. Αφου με εχει τρελλανει τελειως παει στηνεται με τερμα ανοιχτα τα ποδια και μου λεει σχισε με. Αν την γαμησα μετα απο ολα αυτα 5 λεπτα την πρωτη φορα πολλα ειναι. Ποτακι τσιγαρακι πολυ ευγενικη κυρια με τα ολα της γυναικα που θελει και ξερει να ικανοποιει απολυτα εναν αντρα. Ξεκιναει παλι πιπα μετα εγω φλυψιμο κλειτοριδας ενω την επαιζα με τον δονητη με τερμα την δονηση η γκομενα σπαρταραγε εβριζε και μου ελεγε να της τον βαλω δυνατα μεσα στην μητρα της. Γυρισμα με πισωκολλητο πολυ δυνατα και κρατημα της μακριας αλογοουρας που εχει σκαμπιλια στα κωλομερια μετα πανω σε μαξιλαρι με γυρισμενη την κωλαρα της ολος μεσα και σφυροκοπημα και το αποκορυφωμα δεμενα τα ποδια της με σχοινια κρατημενα πολυ ανοιχτα και με ολη μου την δυναμη ξεσκισμα με βρισιμο. Η γκομενα δεν παιρνει χαμπαρι με τιποτα ουτε σε αυτην την σταση πονεσε απλως φωναξε καυλωνε και φωναζε ξεσκισε μου την μητρα. Το μουνι της ητανε μουσκεμα αφου τα αρχιδια μου ειχανε χυσια παντου. Μετα απο 30 λεπτο σφυροκοπημα τον εβγαλα και με στραγγιξε ολον μονο που δεν με ρουφηξε και εμενα. Της αρεσουνε ολα ειναι ανωμαλη και νυμφομανης η γυναικα. Εγω θα την παρω συντομα να δοκιμασω αλλα κολπα. Πολυ δυνατο κομματι εδω το πρακτορειο επεσε διανα ειχε καιρο στο γαμησι να φερει τετοιο δυνατο κομματι. Ωραιες εφερνε στο σεξ ομως ητανε απο μετριες εως καλες. Τωρα Νανσυ Αφροδιτη Λιλα ειναι το τοπ 3.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 03, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
118
Likes:
5.578
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, mick11, james034 και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Δεκεμβρίου, 2018
Tόσο δυναμίτης ρε Κώστα; Γενικά πάντως, το συγκεκριμένο γραφείο μας προσέχει πολύ.
04 Δεκεμβρίου, 2018
αυτα ειναι ...καταδρομη πληρης εξαρτησης...δονητες ,σχοινια ευγεΠροσκύνημα
04 Δεκεμβρίου, 2018
"Μετα απο κολλημα να γραφουμε αποψεις στην ενοτητα πολιτικη και να τσακωνομαστε με τους γνωστους μπαχαλακηδες ηρθε η ωρα να γραψουμε κριτικη χρησιμη και για τα μελη εδω μεσα. " ΣΩΣΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ!
05 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι Ιβαν αν εχεις χρονο δοκιμασε αυτο το μουνι αξιζει. Θελει και γουσταρει πολυ ξεσκισμα.
05 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Παντα παω με πληρη εξαρτηση Νιτρο και αν μου κατσει η φαση βγαζω ολα τα εξαρτηματα. Αληθεια μονο μια γκομενα που ητανε πολυ ξενερωτη δεν ηθελε. Ολες οι αλλες παντα γουσταρουνε με χιλια. Πολυ πουτανες οι γυναικες τωρα ρε φιλε. Τα πραγματα εχουνε προχωρησει πολυ. Παλια οταν βγαζαμε τετοια μας κοιταγανε λες και ημασταν ανωμαλοι. Τωρα εχω παει τουλαχιστον με 10 γκομενες ανεξαρτητες απο γραφεια γκομενες σε swinger bar και ζητανε και αλλα και ολες μικρες στην ηλικια φιλε. Η καινουργια γενια γυναικων στο σεξ ειναι πολυ μπροστα.
05 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Θα πουμε συντομα και για αλλες καινουργιες φιλαρακο. Αυτο που με ξενερωνει ομως ειναι οτι η γυναικα ειχε κανει ηδη 7 ραντεβου σε 3 ημερες και ολοι μουγκα φιλε. Δεν θα τις παντρευτουμε πειτε ρε ανθρωποι τι γινεται γραψτε κριτικες μην τρωμε φολες.
05 Δεκεμβρίου, 2018
Δεν αμφιβάλω ότι η γκομενα είναι σούπερ ή ότι έγιναν αυτά που λες,αλλά αν θυμάμαι καλά το γραφείο είχε γράψει στο φόρουμ ότι η εν'λογω γυναίκα δουλεύει για πρώτη φορά και έτσι όπως μας τα παρουσιάζεις δείχνει σαν να εργάζεται χρονιά στον χώρο. Όπως επίσης όλες σου οι κριτικές είναι με κορίτσια από το ίδιο γραφείο...
Άρα από εμένα ούτε σιν ούτε πλιν!!!
05 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ειναι πολυ εμπειρη και πρεπει να δουλευε καπου η χορευτρια η στριπτιζαδικο η κωλαδικο ειναι πολυ περπατημενη εχει φαει πολλα γαμησια η γκομενα. Παιρνω και ανεξαρτητες αγνωστες εδω μεσα και απο αλλα πρακτορεια. Πηρα πριν 2 βδομαδες την cossey απο Αthens girls network ητανε πολυ καλη αλλα σταματησε γιαυτο δεν εγραψα κριτικη. Πηρα αυτη την εβδομαδα και την Ξενια απο το ιδιο πρακτορειο παρα πολυ λεπτη δεν μου αρεσε καθολου. Εκτος ανεξαρτητες που δεν εχουνε εδω καπου να γραψεις ειναι αγνωστες απο τα αλλα πρακτορεια συνηθως τρωω φολα δεν εχω βρει κατι αξιολογο στο GLAMOYR , DREAM. H λιμπερτα που μου αρεσε εγραψα κριτικη θα δοκιμασω τωρα και models και αν εχει κατι καλο θα γραψω. Οσο αφορα τι θα κανεις εσυ κανεις οτι θελεις εννοειται. Εγω η μονη μου σχεση με το πρακτορειο ειναι οτι ειμαι καλος πελατης. Ολα τα αλλα ειναι φαντασιωσεις.
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8