Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 7 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Φτιαγμένος από το βίντεο και τις κριτικές της Danaia κανονίζω ραντεβού στο Μπιλ γεμάτος ανυπομονησία και λαχτάρα Γλώσσα ανεβαίνω δωμάτιο κάνω μπανάκι κοιτάω το κινητό μου και πέφτει το μάτι μου στην κριτική του πατροκλου και αρχίζουν να με ζώνουν τα φίδια αλλά παραμένω συγκρατημένα αισιόδοξος.Ερχεται το μωρό βλέπω μια πετιτ κοπελίτσα με αλλιώτικο όντως πρόσωπο μου δίνει φιλάκι και χαμογελα σαν να με ξέρει χρόνιαΧαμόγελοΣυστηνομαστε και μου σκαγε φιλάκια στο μάγουλοΝτροπή μου λέει πάω για μπάνιο θα έρθεις;φτιαχτηκα λέω εδώ είμαστε άλλο που δεν θέλω της είπα θα σε φωνάξω μου λέει και σε 3 λεπτά ήμουν μέσα στην μεγάλη ντουζιερα με το μωράκι να σαπουνιζομαστε όλο νάζι σαν ζευγαράκιΈρωτας κορμί σαν αθλήτρια ενόργανης με σιλικονάτο στήθος τούμπανοΠροσκύνημα ήταν τόσο δοτική μαζί μου δεν το περίμενα έκανε σαν παιδάκι που απολάμβανε την χαρούμενη παρέα μου ξαφνικά γονατίζει μες το μπάνιο και αρχίζει πίπα εδώ είχε δίκιο ο Πάτροκλος αν δεν την πιέσεις δεν κάνει deepthroat εγλυψε και μπάλες λέω θα φάμε καλά!Της είχα και κάτι μικροεκπληξεις αλλά αυτά θα τα κρατήσω για μένα.Της άνοιγα την πόρτα στο μπάνιο να βγει πρώτη και έλεγε ο what a gentleman Ντροπή βγαίνουμε απτό μπάνιο ξαπλωνουμε την χαϊδεύω είχε δέρμα βελούδινο πέφτουν τα φιλιά στην αρχή απλά μετά με γλώσσαΓλώσσα αρχίζει κλαρινέτο την γυρνάω 69 είχαμε καυλωσει και οι 2 τέρμα της έγλυφα κωλοτρυπιδα μουνάκι κωλομερια τα πάντα όλα Ναι! μετά από αρκετά λεπτά χορταστικου γλυψιματος ανεβαίνει από πάνω αρχίζει λικνισμα αργό την κρατάω απ'τα κωλομερια και την φιλάω με γλώσσα μου φέρνει τις βυζάρες της στην μούρη πιπιλαω ρόγες και την αγκαλιάζω.Ειχαμε πάρει φωτιά το ζούσε κιαυτη μου λέει θες ντογκυ;αλλά δεν την χορταινα πάνω μου.Συνεχιζω να την πιέζω στο καβλι μου της λέω έλα μωρό μου χύσε μαζί μου άστο μουνάκι σου ελεύθερο και δωστα για πάρτυ μου όλα μετά από λίγο ένιωσα ότι κοντεύω τότε άρχισε να μου τρίβετε και να σπαρταραει σαν ψάρι χύνω και μόλις σηκώνεται από πάνω μου νιώθω στο εξωτερικό της καποτας υγρασία είχε χύσει μύστες μου και αυτή!Έπεσε στην αγκαλιά μου παίρνοντας ανάσες δεν το πίστευα ότι μια τέτοια κούκλα γούσταρε τόσο εντάξει δεν είμαι και ο Μπραντ Πιτ αλλά της έβγαλα το πάθος φαίνετε.Της λέω πάμε για μπανάκι η θα ξεκουραστείς λίγο πήρε 2 ανάσες ξανά μπανάκι σαπουνισμα χαριεντίματα της άρεσε μου πε που ήμουν καθαρός και καλός,Δεύτερος γύρος με μένα να την γλύφω από τα νύχια ως την κορφή γλωσσοφιλα πάω στο καναπεδάκι του δωματίου μαρχιζει στην πίπα ανεβαίνει με πλάτη προς εμένα και με το μικρό κορμάκι της τριβοταν αργά και γρήγορα εναλαξ μετά πισωκολλητό κάρφωμα δυνατό Κατσικογάμης γουσταραμε και οι 2 η θέα του κωλου της όλα τα ευρώ η ρούβλια Μεγάλο χαμόγελο εκει χτυπάει το κινητό τής μου λέει ειδοποίηση άλλα 10 λεπτά Κεφάλι σε τοίχο!πετάω καποτα ανεβαίνω από πάνω της τον βάζω στο στόμα της και τον παίζω της ζουλαω το βυζι μου τραβάει το χέρι Κεφάλι σε τοίχο! της πιάνω το κωλι μου χαϊδεύει τα μπαλάκια και απαλά τα χαϊδεύει και με την γλώσσα κοιτώντας με λαγνα Γλώσσα της λέω κοντεύω να χύσω παίζει το μουνάκι της της τα ριχνω στα βυζια με κοιτάει με χαμόγελο και μου λέει το ανεπανάληπτο:You are my championΝαι! τρελάθηκα!!!Μιλήσαμε λίγο έφυγε 5 λεπτά αργότερα απτό κανονικό μου πε θα κάτσει άλλες 2 βδομάδες.Εν κατακλείδι αν εξαιρέσεις την υπενθύμιση στο κινητό την μέτρια πίπα και την ευαισθησία στα βυζια η κοπέλα μου φέρθηκε σαν κορίτσι μου ένιωθα ότι έχω αματουρι πιτσιρικα δεν ήταν τυχαίο ότι έχυσε και αυτή στον πρώτο γύρο στην αρχή μου ζήτησε μουσικό κανάλι στην tv αλλά κάνοντας ζάπινγκ της άρεσε η τσόντα και μου πε να το αφήσω και όλα τα αυθόρμητα.Απο μένα συστήνεται ανεπιφύλακτα για gfe τα τιμάει τα λεφτά της παίζει ρόλο και η χημεία παντως.Keep fuckingΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 02, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.607
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petergsp, geroksouras, Sproxe Garsia και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού