Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 7 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετα απο αψογη συννενοηση με το γραφειο ερχεται σπιτι η Danaia , απο τις λιγες φορες που οτι βλεπεις αυτο ειναιΠροσκύνημαΠροσκύνημαΈρωτας. απιστευτες χειλαρες τελειες βυζαρες ( σιλικονατες)με κατι ρωγες ετοιμες να σου βγαλουν το ματι,να πω οτι ειναι αρκετα πιο κοντη απο οτι λεει αλλα παιδια δεν παιζει κανανα ρολο η κοπελα ειναι απιστευτη. με το που μπαινει μεσα παμε στον καναπε και πεφτει στην αγκαλια μου και μου σκαει ενα γλωσσοφιλο λες και ειναι η κοπελια μου χρονια, τα ειπαμε λιγο και παει για μπανακι. πιπουλα αρκετα καλη και ειδικα οταν σε κοιταγε τοσο πιο πολυ καβλωνες, αλλαξαμε αρκετες στασεις και δεν ελεγε σε τιποτα οχι, δεν χορταινα να φιλαω τις χειλαρες της και τις βυζαρες της, παιδια ηταν απιστευτες. η καταθεση ηρθε που αλλου στις χειλαρες της. την προτεινω, δεν θα κλαψετε τα λεφτα σας , αλλα δεν ειναι για αγριες καταστασεις εμενα ετσι μου φανηκε, μπορει εκει να μην ανταποκριθει δεν ξερω. παντος περασα παρα πολυ ωραια. ελπιζω να βοηθησα οπως με βοηθανε και μενα οι κριτικες των συναγωνιστων.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Μαϊ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
387
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, THV, protaris2018 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Δεκεμβρίου, 2018
Μπράβο παίχτη και την εχω στα υπόψιν!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1