Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 10 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Nastia κ ο Tom cruise , όταν με είδε μ είπε ότι μοιάζω με τον ηθοποιό ...

Λοιπόν , όταν έφτασα στο ξενοδοχείο κ χτύπησα την πόρτα μ άνοιξε κ εμφανίστηκε ολόκληρη ( όχι πίσω απ την πόρτα )με χαμόγελο κ διάθεση.
Αγκαλιά με φιλάκι κ συστήθηκαμε, η κοπέλα έχει γαλανά μάτια με μαύρα μαλλιά , αδυνατούλα με βυζι πλάκα αλλά με ρόγες πιρούνια .
Βουρ για μπάνιο , όταν βγήκα μ αγκάλιασε με χάιδεψε κ αρχίσαμε τα γλωσσόφιλα , ενώ τα χέρια μ εξερευνούσαν τις τρύπες της .
Η κοπέλα έδειχνε να της αρέσει με βογκητά , την ξάπλωσα κ την έγλυψα το γατάκι της όπου έγινε μούσκεμα .
Σηκώθηκε κ μ λέει : I want you fuck me hard baby .
Έβαλε προφυλακτικό κ άρχισε ο αγώνας , εκεί τα χασα, ιεραποστολικό κλειδωμένο δηλ με τα πόδια της με έσφιξε δυνατά γύρω απ την μέση μου . Κ όλο έλεγε fuck me fuck me .
Αλλάξαμε στάση στα 4 με χαστούκια στα κωλο μεριά της κ της άρεσε κ τράβηγμα μαλλιών ....
Το τέλος ήρθε στο πρωσοπακι της αδιαμαρτύρητα κ χαμογελαστά , με κοιτούσε μετά κ λέει : you are crazy man , I like your dick.
Πήγε για μπάνιο κ όταν ήρθε ξάπλωσαμε αγκαλιά κ όλο με φιλούσε μέτα από λίγο ξεκινήσαμε κ τον δεύτερο μπαλάκι , κ εκεί που ήμασταν πάνω στην γκαβλα χτύπησε το κινητό της , ήταν απ το γραφείο διότι είχε περάσει κατά πολύ η ώρα (1ωρα κ 25 λεπτά για την ακρίβεια ) , αλλά αυτή δεν την ένοιαξε κ συνεχίσαμε μέχρι να τελειώσω κ γω .
Φεύγωντας απ το δωμάτιο με φίλα στην πόρτα κ μ λέει πάλι :I like your dick come again ...
Χαμογέλασα κ έφυγα , όταν μπήκα στο αμάξι μ τρέμανε τα πόδια μ στις αλλαγές ταχυτήτων που έκανα , πήγα σπίτι κ ξεράθηκα στον ύπνο μετά από ένα τετοιο γαμησι.
Αυτά από μένα , πέρασα υπέροχα με την κοπέλα ένιωσα ότι ήταν η γκομενα μου που με γουστάρει πολύ .
Καλά γαμήσια boys !!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 27, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
720
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, Professoras, GALLAS και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Νοεμβρίου, 2018
Like μόνο και μόνο για τον τίτλο!
Tom Cruise, seriously???
Αν του μοιάζεις, έπρεπε να σε πληρώσει αυτή.
Ναι!
30 Νοεμβρίου, 2018
Γεια σου ρε τόμ μπράβο που πέρασες καλά, μπορείς να μου πεις τι ύψος έχει πραγματικά η κοπέλα και τι ώρα περίπου έγινε η συνάντηση ;
30 Νοεμβρίου, 2018
9 και 8 εμφάνιση εκεί που οι προηγούμενοι έβαλαν 7 και 6. Μην μπερδεύουμε την εμφάνιση με τις υπηρεσίες συνάδελφοι...
30 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι να σου πω , δεν την μέτρησα , αλλά γύρω 1.68-1.70
30 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ώρα Ελλάδος;
30 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν μπέρδεψα τίποτα συνάδελφε mallias20, κ ο καθένας ψηφίζει αυτό που νιώθει ...
30 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έλα ρε ποια εργαζόμενη θα πλήρωνε , κ ο ίδιος να ήταν ...
30 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στις 2 έγινε
(Updated: 02 Δεκεμβρίου, 2018) 30 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

πες τα ρε.....Mallias20
30 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αν αυτη ειναι 1,70 εγω ειμαι 2,00 Χμμμ;
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10