Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 5 10
Call-Girls 5051
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την ‘Όλια την πέτυχα το Σάββατο που μας πέρασε μόλις είχε έρθει από τουρ και το γραφείο μου την παίνεψε αρκετά για το πρόγραμμά της και την διάθεσή της ώστε να πείσει κλείσω από τους πρώτους ραντεβού , το λέω από τους πρώτους γιατί την ήθελα μετά τις 11:00 σε δικό μου ξενοδοχείο …
Εγγλέζα στο ραντεβού της η Όλια και διακριτικά ντυμένη όπως ζήτησα από το γραφείο. Είναι όμορφη γυναίκα 28-30 χρονών ξανθιά με ωραίο χαμόγελο και πράσινα μάτια …
Είναι ευχάριστη στην παρέα της και τα αγγλικά της είναι καλύτερα από τα δικά μου … Μετά από μερικές ευχάριστές κουβέντες της έδωσα τα χρήματα τα έβαλε στην τσάντα της και πήγε για φρεσκάρισμα… Δεν άργησε στο ντουζ και προσφέρθηκα να την σκουπίσω με την πετσέτα και την γλώσσα μου … Έχει ωραίο στήθος στητό απαλό και με πολύ καλή δουλειά από τον γιατρό που το έκανε!... Αποτριχωμένο το μουνάκι της και ετοιμοπόλεμο ως αναφορά την λίπανση αφού το βρήκα μούσκεμα όταν έφτασα με την γλώσσα μου περνώντας πάνω από το τατουάζ που έχει στην κοιλιά της… Καυλιάρα η Όλια… γουστάρισε με το γλειφομούνι και τα δάχτυλα που της έβαζα και απόλαυσα έναν οργασμό της με αρκετά βογγητά , λαχανιάσματα και κάτι που έλεγε στα ρωσικά μάλλον προτρέποντας με να μην χάσω τον ρυθμό , πράγμα που το κατάφερα …φτάνοντας την στον οργασμό…
Μετά από μερικές γρήγορες ανάσες που πήρε για να ρίξει την ταχυκαρδία της με ξάπλωσε στο κρεβάτι και προσπάθησε να μου κάνει την καλύτερη πίπα της ζωής μου.. τουλάχιστον αυτό κατάλαβα από τον ζήλο που έδειχνε στην πίπα της!!!... Πλούσιο το ρεπερτόριο της πάνω στην πίπα και πάνω από όλα η διάθεση που έβγαζε δεν άργησε να με τεντώσει και να ξεχειλίσω το στόμα της με σπέρμα…
Απαραίτητο ένα δεκάλεπτο ταιμ άουτ για να επαναφέρω την ανάσα μου , να πούμε δυο λόγια και να πάρω και δυο τρείς τζούρες από το ηλεκτρονικό τσιγάρο μου… Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο με ολιγόλεπτη πίπα πέρασμα του προφυλακτικού και ξεκινώ με ιεραποστολικό έχοντας τα μάτια μου στα μάτια της και τα χέρια μου στα βυζιά της… Ακολούθησαν όλες οι γνωστές στάσεις με αρκετή ένταση και αμέτρητα μπατσάκια στο κωλαράκι της που τα δέχθηκε αδιαμαρτύρητα …
Την δεύτερη φορά τελείωσα μέσα της στο προφυλακτικό και αφού ξεπλύθηκα απόλαυσα μια 5λεπτη χαλαρωτική πιπούλα στο ήδη χαλαρωμένο πούτσο μου…
Η Όλια για εμένα είναι μία τίμια επαγγελματίας που δεν κλέβει χρόνο συμμετείχε στο σεξ και προσπάθησε να περάσω καλά … Χαλάλι τα χρήματα τα αξίζει και κοπιάζει για αυτό!...
Αυτά από εμένα φίλοι μου … να περνάτε καλά και να γαμάτε καλύτερα!...
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 17, 2018
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
230€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, kwstasxat, james034 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού