Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 69 10
Call-Girls 67926
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με την μαρίνα λοιπόν σε γνωστό ξενοδοχείο στο Μεταξουργείο την είχα δει άλλη μια φορά περίπου πριν από 6 μήνες δεν είχα γράψει τότε κριτική δεν προέκυψε,
Εξάλλου με το πρώτο ραντεβού δεν έχεις πάντα καθαρή εικόνα .
Το ραντεβού κλείστηκε πάρα πολύ εύκολα με δύο SMS και το βάζω στα θετικά στοιχεία μιας και είναι από τα ποιο προσβάσιμα cg στο χώρο σε σχέση με κάτι άλλες... Που κάνεις τάμα.
Τώρα στο ραντεβού μας το μαρινακι ήρθε ακριβώς στην ώρας μόλις μπήκε στο δωμάτιο άνοιξαν οι ουρανοί, μπήκε με ένα τεράστιο χαμόγελο αγγαλιες φιλιά, φορούσε ένα μαύρο φόρεμα και ένα μαύρο ημιπαλτο μην μακρυγορω η κοπέλα ήρθε φρέσκο αρωματισμενη έναρξη αγώνα αμέσως σχεδόν αρχίζουμε χαμουρεμα τρελό με βαθιά φιλιά από πλευράς της απ τις λίγες κοπελες που φιλάω άφοβα μιας και ω καθαριότητας είναι σε αλλα επίπεδα , με τα στοματικα της διαλύματα και τα συναφή όσοι την έχουν συναντήσει το επιβεβαιώνουν Τώρα από σώμα λίγο πολύ ότι βλέπουμε στις φώτο της είναι το κλασικό νταρνανομουνο που λέμε δεν χορταίνεις να την χουφτωνεις σε όλες τις πλευρές , ειδικά με τα καινούργια βυζια κιόλας βέβαια γούστα είναι αυτά απ την άλλη και απ την άλλη όλοι έχουμε ανάγκη για αλλαγή .
Στο αγώνα Τώρα πεχτηκαν δύο γύροι αρκετά δυνατοί με σημεία αναφοράς την πίπα της πίπα σεμινάριο λέμε δυνατή και υγρή και φυσικά δεύτερο σημείο η θέα στα 4
Δυστυχώς σπέσιαλ δυνατό δεν είχαμε να είναι καλά η μετάφραση της γκουγκλε αλλα δεν τρέχει και τίποτα.
Το ραντεβού είχε πολύ ένταση και πολύ θετική ενέργεια δεν ξέρω να ήταν στην μέρα της να είναι έτσι γενικά? Πάντως για εμένα ένα από το καλύτερα που έχω βρεθεί με κοπέλα.
Σίγουρα θα την ξανά συναντησω για αυτό δεν υπάρχει περίπτωση
Οι βαθμολογίες μου έαν με άφηνε το σύστημα θα ήταν
Γενική συμπεριφορά 10
Διάθεση συμμετοχή στο σεξ 9
Σχέση απόδοσης τιμής 8

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
T
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, makhswrx, doc_lin και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού