Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 1 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Χαιρετώ ξανά Καπέλο
Κόντρα στις μικροαστικές αντιλήψεις περί Τρίτης και 13 αποφάσισα να συναντήσω το κορίτσι.
Συνεννόηση με το γραφείο καλή, κλείνουμε ραντεβού στις 13:00 σε ξενοδοχείο της περιοχής.
H δεσποινίς Mia ήρθε στην ώρα ντυμένη με ρόζ φόρεμα και μαύρα εσώρουχα, πρώτη εντύπωση καλή. Δίνω ένα φιλάκι και την βάζω να κάτσει στα πόδια μου για να συνεχίσουμε, μου λέει Οh romantic απαντάω με χαμόγελο always.
Αρχίζει το strip tease (δεν θέλω επευφημίες) και της ζητώ να κάνουμε μαζί ντούζ, η δεσποινίς συμφώνησε και με έπλυνε καθώς την χούφτωνα.
Σκουπιζόμαστε και προχωράμε στο κρεβάτι, εδώ ενημερώνω ότι η Mia είναι ένα γλυκό κορίτσι 24 Μαΐων με πρόσωπο κοριτσίστικο, σώμα πολύ καλό χωρίς υπερβολές και βυζάκι 2αρι νορμάλ, κωλαράκι άσπρο όπως στις φωτογραφίες και ωραίο ρόζ μουνάκι.
Επίσης έχει πολύ καλό άσπρο δέρμα και γενικώς εικόνα sweet and innocent.
Στον αγώνα είχε πολύ καλή συμμετοχή, βέβαια ανέλαβα τις πρωτοβουλίες γιατί τέτοιο γλειφιτζούρι
δεν το αφήνει εύκολα ένας πορνόγερος σαν τα μούτρα μου. Ξεκίνησα βαθιά γλωσσόφιλα, φιλία στο λαιμό και κατεβαίνοντας βυζάκια, κοιλίτσα, μπουτάκια, πόδια τα πάντα όλα.
Φτάνω στην επίμαχη περιοχή, εδώ λέω από μέσα μου τώρα θα την φτιάξω για να δει τι εστί
γκαβλωμένος Γερο-μύστης
Πράγματι η δεσποινίς το ευχαριστήθηκε όπως και εγώ, μετά περάσαμε το προφυλακτικό και άρχισε ο κυρίως αγώνας με αρκετά καλή συμμετοχή της δεσποινίδας Mia κάποια στιγμή ειδοποίησε ότι τελειώνει και τελείωσα και εγώ στο προφυλακτικό.
Ξανακάναμε ντουζάκι και κάτσαμε στο κρεβάτι να κάνω τσιγάρο (αυτή δεν καπνίζει) και να χαλαρώσουμε από την ένταση του αγώνα.
Εδώ σημειώνω ότι ο κυρίως αγώνας είχε μεγάλη διάρκεια και ένταση και δεν είχαμε χρονικό περιθώριο για δεύτερο ημίχρονο (λέμε τώρα).
Συνεχίσαμε με φιλάκια και κουβεντούλα και γενικώς στη συνάντηση παίχτηκε γκομενοκατάσταση που αυτό είναι το ζητούμενο από μένα και περάσαμε καλά και οι δύο.
Συμπερασματικά η Mia είναι ένα γλυκό Ουκρανάκι που αν το περιποιηθείς και φερθείς ευγενικά θα ανταποδώσει στο μέγιστο των δυνατοτήτων της.
Δεν είναι γυναίκα που θα σφυράς κλέφτικα αν την δεις στον δρόμο, ούτε διάσημη πορνοστάρ αλλά έχει τις χάρες της Ματάκι
Αυτά προς το παρόν, εύχομαι καλά γαμήσια στους συναθλητές Ναι!

ΥΓ. βάζω ελαφρώς επεξεργασμένες γιατί στις φωτογραφίες είναι πιο μακιγιαρισμένη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
rodriguez96
Ανώτατος
Εγγραφή:
5 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
11.459
Πόντοι:
11.746
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Διαγραμμένο μέλος 201295, Διαγραμμένο μέλος 204057 και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού