Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 15 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κανονικά ο τίτλος θα έπρεπε να είναι "Τι έπαθα βραδιάτικα" , ίσως θα είναι η πρώτη φορά που θα μακρηγορήσω σε κρητική μου...
Λοιπόν, έχοντας κερδίσει εδώ και καιρό την έκπτωση και λόγο ότι τα ταξίδια μου τα επαγγελματικά στην πουτανοπόλη γίνονται όλο και ποιο πιεσμένα , έστειλα μνμ στο γραφείο ότι θα αργήσω να κάνω κάποιο ραντεβού για να εκμεταλλευτώ και το κουπόνι . Όπως πάντα το γραφείο άξιο της φήμης του μου είπε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα.
Αφού βλέπω έχω περιορισμένο χρόνο για ένα μονάχα ραντεβού και ψάχνω στη σελίδα του γραφείου να πάρω μία κοπέλα που δεν έχει καθόλου κρητικές και καμία αναφορά, βλέπω το Σοφάκι ..... έχοντας και μία κλήση στα κορίτσια που είναι στην προ milf η milf κατηγορία με μόνο ενδοιασμό τον σωματότυπο μία και θέλω τα πιασίματα.
Κλείνω την κοπελιά για μία ώρα ώστε να μην πάνε τζάμπα τα λεφτά και να προλάβω ενδεχομένως να κάνω κάποιο άλλο ραντεβού.
Πάμε λοιπόν στο δια ταύτα :
1. Πρόσωπο όχι κάτι το ιδιαίτερο , πράγμα που στο δρόμο δεν θα την κοίταζες αλλά σε μία παρέα θα σου έβγαζε κάτι το πονηρό για ένα ξέσκισμα στα γρήγορα.
2. Σώμα ότι ακριβώς βλέπεις στις φώτο , μικρό στητό στήθος , τέλεια αναλογία τον υπολοίπων.
3. Απλά η κοπέλα έχει κάνει το χόμπι δουλειά και το δείχνει στο κρεβάτι.
4. Ηλικιακά θα την έκανα κοντά στα 30 με 35, με πάρα πολύ καλό social με καλές κουβέντες στα διαλείμματα.
5. Πολύ καλή πίπα , με περιποίηση όλης τις περιοχής, καλό πρωκτικό και άφθονες στάσεις λόγο του σωματότυπου.
6. Παθιάρικα στο σεξ και συνάμα ερωτικά , ανεβάζει στροφές και δεν σταματά μέχρι να κορυφώσει.
Συνοψίζοντας, όταν είσαι κύριος , είσαι καθαρός και έχεις διάθεση και όχι καφρίλα για ένα δυνατό καθαρό σεξ και δεν σε χαλάει αυτό που βλέπεις , θα περάσεις ζάχαρες και το ραντεβού θα καταλήξει σίγουρα σε δίωρο.
Στο αν θα την συναντούσα πάντα βάζω ίσως διότι ψάχνω πάντα κάτι καινούργιο...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
dracoumel
Ανώτατος
Εγγραφή:
29 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
106
Likes:
5.534
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 draxan04, chris1955, TRAVALIAROS και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού