Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 2 10
Call-Girls 7330
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τι να πει κανείς για τη Σόφη... Παρασκευή ενός ηλιόλουστου Φεβρουαρίου δύο μέρες μετά του Αγ Βαλεντίνου και η
μοίρα με στέλνει στην αγκαλιά της μετά απο 4 μήνες αποχή. Ξενοδοχείο Κού Πάς δωμάτιο 508. ανεβαίνω και
μου ανοίγει την πόρτα μια κοπελίτσα με σέξυ εσώρουχα και μοντέρνες γόβες μαύρες με μεταλλικές λεπτομέρειες.
Να πω την αλήθεια δυσκολεύτηκα να βρω ομοιότητες με την κοπέλα του εσκορτνιουζ. Ισως ν χουν τα ίδια μάτια και περίπου
ίδιο μαλλάκι. Λιγάκι πιο παχουλή με το κλασσικό αχλάδι στους γοφούς, μέτρια βυζιά τα οποία τα κρατούσαν ενας μπλέ
στηθόδεσμος, το ανάλογο κιλοτάκι οχι κάτι το εξαιρετικό, μάλλον φτηνιάρικο μου φαίνεται και οι κλασσικές μαύρες
κάλτσες που καμία μέχρι στιγμής δεν κατάφερε να βγάλει.

Συστάσεις, και βούρ για μπανάκι. Δεν ξέρω αλλά όλο γελούσε από την αρχή που με είδε. Βγαίνω από το μπάνιο, την πλησιάζω
την αγκαλιάζω και εκείνη ανταποκρίνεται. την φιλώ απαλά στο στόμα και μου ρχεται η μπόχα από το τσιγάρο. Αηδία. Εκεί
είπα ωχχχχ, έχουμε θέμα αλλά οκ τι να κάνουμε,... το κορίτσι καπνίζει για να πάνε κάτω οι καημοί. Δεκτική στα φιλιά μου
και στα πιο δυνατά και βεβαίως και στα πιο απλά και αισθησιακά. αρχισα να της χαϊδεύω την πλάτη τους ώμους ενώ ήμασταν
όρθιοι, μπροστά στον καθρέφτη, έριχνα κλεφτές ματιές και έβλεπα το σφιχτό και νεανικό κορμί της. Ενα κορμί που δεν το κάνεις
πάνω από 22-23 στο ύψος μου αφότου έβγαλε τις γόβες ήρθαμε στα ίδια ίσως και 1-2 πιο κοντή απο το δικό μου 1,70.
απαλή επιδερμίδα ωραία στη ηφή και την λάμψη, τα μαλλιά της απαλά και αυτά. Της έπιανα τα μαλλιά τα έγερνα προς το μέρος μου
ενώ παράλληλα την έγδυνα. Της έβγαζα την ρόμπα, μετά το σουτιέν το κατέβασα από τους ώμους όπου αποκαλύφθηκε το καλό σε
μέγεθος στήθος της με μια ρόζ μικρή θηλή με μια έντονη οπή στο κέντρο και ένα απαλό ροζ γιουροβίζιον.

Τα χέρια μου κατέβηκαν προς τα κάτω και άρχισα να της χαϊδεύω τη κολάρα της. το ίδιο έκανε και εκείνη. Ο πούτσος μου
είχε μεγαλώσει αρκετά. Αρχισα να την τρίβω πάνω της κάτι που της άρεσε αλλά με το χέρι της χάιδευε όλη την γύρω περιοχή.
μου ετριβε τα αρχίδια και τον πούτσο χωρίς όμως να είμαι σε τέλεια φάση αφού δεν ήταν σηκωμένος πάνω.
Ξαπλωσα στο κρεβάτι και εκείνη ήρθε από πάνω μου και με φίλησε, μου φίλησε τις ρόγες από το στήθος και μετά μου πήρε πίπα.
Έβαλε το χέρι της στη βάση χωρίς να το κουνάει και στο υπόλοιπο το πήρε στο στόμα της δουλεύοντας την γλώσσα με λίγο
σάλιο κυρίως στο κεφάλι. Όταν της έπιασα το κεφάλι για πιο δυνατή πίπα τότε αντέδρασε αρνητικά. Δεν έγλειψε κάτω τα αρχίδια
ούτε κάτω από αυτά. Πίπα σύντομη και όχι αυτό που ήθελα, δηλαδή βαθιά και υγρή. μόλις τελείωσε την πίπα την φίλισα παθιασμένα
την έσφιξα στην αγκαλιά μου για να καταλάβει οτι γουστάρω το γαμίσι. Μετά έβαλε το πούτσο μου ανάμεσα από τα στήθη τηςκαι
για ένα ισπανικό αλλά ο πούτσος μου δεν ανταποκρίθηκε. Της είπα οτι θέλω να γλύψω μουνί.

Γύρισε ανασκελα και εγώ την έπιασα πίσω από τα γόνατα και της τα έφερα στο στήθος. Είχα πλήρη θέα της μουνάρας της και την κωλοτρυπίδας
της. Το μουνί της ανοιχτό, μαλακό με κάτι χοντρά μουνόχειλα σε σκούρο χρώμα. Τα έγλειψα καλά, είχε λίγα υγρά όχι πάρα πολλά
. Βέβαια σε κάποια φάση που με τα χείλια μου τα τράβηξα πόνεσε. Η γλώσα μου έκανε βόλτες σε όλο το μουνάκι της.
Κάτω όμως υπήρχε μια ξεσκισμένη κωλότρυπά που το κολάντερο έβγαινε προς τα έξω. Το έγλυψα όμως αν και είχε μια άσχημη μυρωδιά.
οχι έντονη μυρωδιά αλλά υπήρχε μυρωδιά. Η γλώσσα μου πήγαινε από κόλο σε μουνί έκανε βόλτες που δεν κατάλαβα αν της άρεσαν.
Πάντως έντονες φωνές δεν έβγαλε μάλλον κάποιες βαθιές ανάσες.

μετά είπα να βάλω τέλος στο σκηνικό γιατί κάτι δεν έδενε στην όλη χημεία μας. εγώ στα γόνατα όρθιος εκείνη καθιστή με τα
στήθη της κολλημένα στον πούτσο μου έτριβε όλη την περιοχή που έφτανε και κάτω από τα αρχίδια. Την είχα κολλήσει πάνω
μου και την φιλούσα στ μαλλιά τα οποία όσο περνούσε η΄ώρα τόσο μου άρεσαν περισσότερο. Η πούτσα μου μπορεί να μην είχε καβλώσει
αρκετά αλλά ήθελα να χύσω. Πιάνω την πούτσα μου και έτσι κοντά όπως ήμασταν τον έπαιξα τρίβοντας τον πάνω στα βυζιά της.
Το τέλος έρχονταν και οι κραυγές μου άρχισαν να πληθαίνουν. Μικρές κραυγές άρχιζαν να φεύγουν και από την Σόφη. Μετά
από λίγο τα χύσια πολλά και καλά άρχισαν να εκτοξεύονται πάνω στο στήθος της ενώ την είχα σφίξει στην αγκαλιά μου.
Οι κραυγές αρκετές αντίστοιχες με την καύλα όλων αυτών των μηνών αποχής.

Κάνει λιγάκι πίσω και βλέπω το καυλωτικό θέαμα. Τα χύσια μου στο δεξι στήθος της να τρέχουν, αρκετά πηκτά να πλημμυρίζουν μέχρι το λίπος
στην κοιλιά της. Αμέσως τραβήχτηκε, μου είπε να ηρεμήσω και πήγε στην τουαλέτα να πλυθεί. Γύρισε και μου είπε να πάω να κάνω μπανάκι.
Υπάκουσα και πήγα. Επέστρεψα και δεν είχε ντυθεί με στηθόδεσμο. Μόνο κιλοτάκι. Κάτι έψαχνε κατι ενημέρωνε στο κινητό κάποιον νταβατζή
μάλλον. Κατευθύνθηκα στην καρέκλα με τα ρούχα μου. Αρχισα να ντύνομαι. μου είπε οτι είμαι πολύ χαρούμενος τύπος. Της είπα γιατί να μην
είμαι?... Συνέχισε να γελάει. Δεν ξέρει καλά αγγλικά μάλλον και δεν ανοίγει πολλές κουβέντες. μόνο τα βασικά. αντε γειά πάμε για την επόμενη..

Συμπέρασμα: Δεν είναι από τα εσκορτ που θα χάλαγα πολλά. Πιστεύω οτι έχει γκάμα αλλά ακόμη είναι μικρούλα και δεν ξέρει να χειρίζεται
τις καταστάσεις. Είναι θερμή αλλά έχει και μια εγκράτεια και κάποια κολλήματα. Οταν άρχισα κάποιες αγριάδες και όταν ανέβαζα ρυθμούς εκεί κολλούσε. Δεν
είναι από τις κοπέλες που θα ξαναπήγαινα αλλά ποτέ δεν ξέρεις πώς τα φέρνει ο καιρός.

Διάρκεια: 30 λεπτά
Εμφάνιση πρόσωπο: 7 ωραίο πρόσωπο αλλά όχι κάτι το εξαιρετικό. μια απλή κοπέλα.
Εμφάνιση σώμα: 6 ένα αδύνατο σώμα με ατέλειες μιας απλής κοπέλας. λιγα παχάκια στη κοιλιά και λιγάκι πεσμένο στήθος. μουνί και κόλος ξεσκισμένα
Συμπεριφορά: 6 γελούσε χωρίς λόγο. Ντροπαλή χωρίς δυναμισμό και θέληση.
Επικοινωνία: 6 δεν ξέρει καλά αγγλικά και έχει περιορισμένες κουβέντες. Δεν μου είπε τίποτα για εκείνη, της έβγαζα με το ζόρι κάποια λίγα.
Διάθεση συμμετοχή στο σεξ: 7 γλωσσόφιλα δίνει με εγκράτεια αλλά δέχεται αδιαμαρτύρητα. πίπα χωρίς νεύρο αλλά υγρή, πονάει στο γλειφομούνι.
Σχέση απόδοσης/τιμής: 8 τα 120 δεν τα κλαίς αλλά δεν φεύγεις πετώντας. Είσαι λίγο καλύτερα από πριν!!! Ισως 1 ώρα να ήταν καλύτερα αλλά στα 140-160€

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Κέρκυρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
prokopis_proikismenos
Σπουδαίος
Εγγραφή:
6 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
2.098
Πόντοι:
3.187
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, satyrus

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Οκτωβρίου, 2018
Τύπε γλωσσοφίλησες αιμορροΐδες;Ναι!Ναι!Ναι!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1