Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Με την Κλεοπάτρα συναντήθηκα το καλοκαίρι που μας πέρασε. Ήταν η πρώτη μου εμπειρία με callgirl. Η Κλεοπάτρα είναι μια ψηλή αδύνατη κοπέλα 21 χρονών, ήρθε με ένα κολλητό φόρεμα το οποίο και γρήγορα έβγαλε για να μου αποκαλύψει την κωλάρα της. Έμεινα άναυδος!!! Είναι ωραία και το γνωρίζει αυτό και θα έλεγα προσπαθεί να βγάλει έναν αέρα επαγγελματισμού. Εδώ να αναφέρω ότι τα λεφτά μου τα ζήτησε στην αρχή και ύστερα μπήκε για μπάνιο. Όσον αφορά τη συμμετοχή της, πολύ καλό στήσιμο στα 4, πίπα μέτρια έως αδιάφορη (αρχίδια δεν έγλυψε), δάχτυλα δεν δέχτηκε και φιλιά δεν επεδίωξα εγώ. Για το τέλος επέλεξα να τελειώσω με την Κλεοπάτρα να μου τραβάει μια άγαρμπη μαλακία όπου κατέληξε σε ένα ελαφρώς πρησμένο πέοςMoney Mouth Παρόλα αυτά έφυγα ευχαριστημένος από αυτή τη συνάντηση. Στο τέλος μιλήσαμε αρκετά περί ανέμων και υδάτων. Αν βελτιώσει λίγο τις υπηρεσίες της τότε θα πρόκειται για μια πολύ καλή περίπτωση.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 01, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
30 Οκτ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
312
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, ISINAS, james034 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Οκτωβρίου, 2018
Είναι το διαστημικο μουνί που φαίνεται στις φώτο, ή έχει πέσει photoshop?
15 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οι φωτογραφίες είναι αρκετά αντιπροσωπευτικές!!
26 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ούτε δάχτυλα δέχτηκε ούτε όρχεις έγλυψε , σε τελείωσε με μαλακια και μάλιστα άγαρμπη ....πρωκτικό δεν κάνει .... φιλία δεν δίνει .....πιο το νόημα τότε να δόσεις 25 το ξενοδοχείο και 130 σε αυτή σύνολο 150 ευρο...?
29 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έκανα το γούστο μου με μια κοπέλα που εμφανισιακά είναι τοπ για τα δικά μου κριτήρια πάντα. Συμφωνώ μαζί σου ότι τα λεφτά ήταν πολλά γι αυτό και μάλλον δεν θα το ξαναέκανα.
Για μένα ήταν μια ωραία εμπειρία και τα συγκεκριμένα λεφτά δεν τα μετάνιωσα!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4