Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 2 10
Γενική βαθμολογία
 
2.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Η δική μου εμεπιρία ήταν τραγικη - συναντηση σε δικό μου χωρο - μπαινει η κοπέλ, καθετε, της προσφέρω νερό που αυτό ήθελε κ λεει money first! Οκ εγω - δε χάλασε ο κόσμος - στη συνεχει α καθετε καναπε κ αρχιζει να βλεπει τηλεόραση, περιμενω 2 λεπτα αν θα σαλεψει κ τις λεω shower λεει yes κ παει 5 λεπτά (ντους δεν ακουςα)! Την βάζω υπνοδωμάτιο κ ξεκιναει μια μετρια πιπα πάω μα χαιδεψω μουνακι λεει όχι - παω να πιασω πλάτη λεει ανατριχιάζω (ξαφνικα άρχισε να μιλάει αγγλικά ενω πριν δεν μιλουσε) κ λεει σε καποια φαση , sex? Παω να τη φιλησω λεει Noooo pain in mouth κ στεκόυαν κ με κοιταγε - μετά λεει blowjob λεω yes - μηδεν ανταποκριση η κοπέλα , σταματαει λεει ξανα sex λεω άντε sex, σμε καβαλάει κ παω να πιάσω βυζι κ μου λεω gentle. «Τώρα πάλι γξερε αγγλικα». Την σταματησα κ την εδιωξα! Με μηδεν απορία κ ενω καθόλι την διάρκεια της συνάντηση ημουν οπως πάντα ημουν πολύ ευγενής απλα λεει ΟΚ κ φευγει! Συμπερασματικά - η κοπέλα έκανε τα δυνατα δυνατα να με ξενερωσει για να φυγει.

Απο εμφανιση η φατσα κ το σωμα είναι ΟΚ, αξιοπρεπεστατα - αλλα τιποτα ιδιαίτερο! Πολύ μικροκαμωμενη καθόλου καμπίλες.

Ο φίλος κατω περασε καλά, εγω χάλια! Απλά θεωρώ ότι δε την ενδιέφερε!



Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
22 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
917
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 6Y44, geroksouras, doc_lin και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Οκτωβρίου, 2018
Ακριβώς καρμπόν αυτό που έζησα κι εγώ χτες αργά το βράδυ ... την έδιωξα άρον-άρον ... Κρίμα, γιατί είναι ομορφούλα ...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1