Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εγω παλυ θα παραθεσω την δικια μου εμπειρια...

Η κοπελα μπηκε στο δωματιο και ενω ημουν το πρωτο ραντεβου με πηρε μια υδρωτιλα ανεπαναληπτη...και τσιγαριλα...παρολο που εκανε μπανιο η ασχημη οσμη δεν εφυγε με αποτελεσμα να υπαρξει ξενερωμα...

Γλυκο προσωπο με περιεργα χαρακτηριστικα περισοτερο Βορειο Ευρωπαικα...

Σωμα...τι να πω ειλικρινα διαβαζω ξανα και ξανα τις διθυραμβικες κριτικες και σκεφτομαι ποσο υποκειμενικα ειναι ολα...εγω θα ελεγα οτι περα απο το φυσικο στηθος αν δεν προσεξει λιγο στο περασμα του χρονου θα υπαρχει θεμα...

Εχει πολυ καλο σοσιαλ και επικοινωνιακα ευχαριστη γιατι ειναι ειλικρινης σαν ατομακι.

Περνει πρωτοβουλιες και δεν επριμενει να της πεις εσυ τι θα κανει σαν πλαστικη κουκλα.

Απλα δεν ειναι αυτο το υπερθεαμα που εχς διαβασει στις περισοτερες κριτικες...αλλα οπως ειπαμε ολα ειναι υποκειμενικα...εχω περασει και καλυτερα...

Εγω προσωπικα δεν θα ξαναπαρω...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
AmoKomA
Ανώτατος
Εγγραφή:
7 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
77
Likes:
4.064
Πόντοι:
11.396
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΑΙΔΟΙΟΛΕΙΧΟΣ, gousgoun, feragamo και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Οκτωβρίου, 2018
Και την είχα στα προσεχώς ρε φίλε ...κρίμα .
Κλαιω με το ιδρωτίλα !!! Προσκύνημα
Θα είχε ιδρώσει μη τυχόν κ τη διώξεις ... αυτό είναι το μόνο άγχος τους .
Και αν είναι κ αυτό Καπέλο
28 Οκτωβρίου, 2018
Αδερφέ...δεν μας τα λές καλά...τι σημαίνει με το πέρασμα του χρόνου θα υπάρχει θέμα....Φυσικά και όταν φτάσει 40 χρονών δεν θα έχει το σώμα που έχει τώρα....
02 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αν παει κανενα γυμναστηριο και σταματησει να τρωει πιτογυρα στα 40 θα ειναι ακομα μουναρος...απλα πραγματα...στη ζωη σου προσεγμενες καλοδιατηρημενες 40+ δενε χεις συναντησει....μια χαρα τα λεω
23 Νοεμβρίου, 2018
Εσένα σε απασχολεί πως θα είναι στα 40... μάλιστα..εσύ πιστεύεις ότι θα κάνει αυτή την δουλειά μέχρι τα 40 προφανώς.. επειδή την έχω πάρει και εγώ να είσαι σίγουρος ότι δεν θα είναι πολύ καιρό στο επάγγελμα..οπότε μην ανχωνεσε..
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4