Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 60 10
Call-Girls 165752
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση μετα απο καιρό ξανα με τη Ζέτα. Επιστρέφοντας απο ένα ταξίδι, φτάνω αεροδρόμιο παιρνω τηλεφωνο το γραφείο να κλέισω την Ζέτα για μια ωρίτσα πριν πάω σπίτι. Με ενημερώνει ότι είναι διαθέσιμη και το κλείνω. Επίσης μου ανέφεραν ότι υπάρχει και η δυνατότητα incall σε ένα καινουργιο διαμέρισμα με χρέωση 20 Ευρά επιπλέον. Λεω οκ τι 25 το χοτέλι, τι 20 το διαμέρισμα... μείνανε και 5 Ευρώ για τσιγάρα...ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα Το κλείνω λοιπον μου λένε την διευθυνση και σε καμια ωρίτσα φτάνω. Χτυπάω κουδούνι, ανεβαίνω ανοίγει η Ζέτα, και μένω μαλάκας... Όχι με τη Ζέτα, με το διαμέρισμα... Την Ζετα την έχω δεί πάνω απο 5 φορές... Το διαμέρισμα νοτίων προαστίων είναι ένα μεγάλο, άνετο καθαρό και γενικά μου έβγαλε την εντύπωση ότι πηγα να γαμήσω μια γκόμενα σπίτι της, όταν λείπει ο άντρας της, γενικά τέτοια φάση. Κεράστηκα και ποτό και αφού τα είπαμε λίγο στο μπαλκόνι καπνίζοντας και πίνοντας, ξεκίνηση η ξενάγηση στους υπόλοιπους χώρους του διαμέρίσματος, και καταλήξαμε σε μια απο τις κρεβατοκάμαρες... Δωμάτιο καθαρό με πετσέτες, παντόφλες κτλ... Εκεί παίχτηκε ένας γύρος κατ΄επιλογή μου, αφου ο περισσότερος χρόνος ήταν σε χαμουρέματα, γλυψίματα εκατέρωθεν κτλ.. Τέλος στο σώμα της Ζετάρας και πήγαμε μαζί στο μπάνιο... Όμορφο, περιποιημένο μια χαρά... Δεν ήθελα δευτερο γύρο, ζήτησα απο την Ζέτα να αράξουμε μπαλκόνι να συνεχίσουμε το ποτό μας και την κουβέντα, μιας και μου βγήκε έτσι η φάση που προανέφερα παραπάνω... Τέλειωσα το ποτό μου σε κανα δεκάλεπτο και αποχώρησα μένοντας απόλυτα ικανοποιημένος και απο την εξυπηρέτηση του γραφείου και φυσικά απο την Ζέτα. Κλείνοντας, εμένα μου άρεσε η νέα επιλογή του incall, βέβαια δεν ξέρω και δεν ρώτησα ποιες άλλες κοπέλες δέχονται εκέι αλλά φαντάζομαι θα ισχύει και για άλλες αυτή η επιλογή. Αυτά. Keep Fucking Guys...
Υ.Γ. Πάρκινγκ άνετο και σαν περιοχή ήσυχα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
446
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, chris1955, doc_lin και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Οκτωβρίου, 2018
φιλε ωραια η κριτικη σου
εχω 1 ερωτηση
το διαμερισμα σε ποια περιοχη είναι??
αν δεν θες να πεις ακριβως πες τουλάχιστον αν είναι βορεια,νοτια κλπ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1