Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 6 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Καρινα στεκοταν στα τεσσερα με τα πόδοα κλειστα σε σταση προσευχης και εγω από πισω μπηκα μεσα της με μανια αρπάζοντας της από το μαλλι.
- Oh yes daddy more…
Στο ακουσμα και μονο της καυλας της τραβηξα πιο δυνατα το μαλλι ….εκείνη εκανε τοξο την ευλύγιστη μεση της προσπαθωντας να με κοιταξει ….η ματιά της ειχε μια δόση καυλας μια δοση μισους … με το αριστερο μου χερι της ριχνω ένα μπατσακι στο μαγουλο την ωρα που ο κωλος της χτυπουσε με μανια στην λεκανη μου …
- Daddy is back poutanaki
Την ωρα της κορύφωσης πρεπει να τραβηξα την κοτσιδα δυνατα γιατι ακουσα κατι μεταξυ κραυγης οδύνης και οργασμού…
Τραβηξα την πετσετα από το κρεβατι πηγαινοντας στο μπανιο σιγοψιθυρίζοντας
- «Get down on your knees and start to pray
Pray my itchy rash will go away»
- Daddy is a little monster … μου αντιπρότεινε εκείνη χαμογελώντας

30’ πριν χτυπουσα την πορτα της Καρινα προετοιμασμενος μεν αλλα παντα περιμενωντας εκεινη την μικρη εκπληξη που (ισως) να μην την εχει δει κανεις ακομη… αυτή είναι και η γοητεία του πουτανιαρη να ψαχνει εκει που εψαξαν αλλοι να βρει αυτό που δεν εχει βρει κανεις ακομη…
Πισω από την ετοιμόρροπη πόρτα στεκόταν μαυρισμενη με ένα ομορφο σετ εσωρουχα επανω σε δυο ψηλα πεδιλα η Καρινα…Η Καρινα στην πρωτη αναγνωση εχει μια εξωτικη ομορφια μεσης ανατολης με κυριο χαρακτηριστικο την αραβικου τυπου μυτη της και τα μεγαλα εκφραστικα ματια σε ένα προσωπο με ελαφρες γωνιες… Επιδερμιδα μαλακη και δερματίστικτη με μεγαλα tattoo, πραγμα που σημαινει πως αντεχει στον πόνο… Κορμι στο 1.50 γυμνασμενο με πεταχτο κωλαράκι ,ωραια πόδια και ακρα, στηθος 2αρι πειραγμενο…

Η ματια της πονηρη από την πρωτη στιγμη που μπηκα στο δωματιο προσπαθουσε να «διαβασει» τα θελω μου…
- You are a cool guy… ηταν οι πρωτες της λεξεις …
Δεν απαντησα απλα ηρθα κοντα της να δω τον τροπο που φιλαει… ξεκινησε με παθος και κατεληξε σε kinky τσόντα το φιλι μας …η επομενη μου κινηση ηταν να της τον δωσω στο στομα …εκεινη τον επιασε από την βαση τον εσφιξε, μουρμουρισε τα δικα της και τον εφτυσε πριν τον καταπιει βαθια… η πιπα της υγρη με εναλλαγες στην ενταση και πλουσιο ρεπερτοριο…τον χτυπουσε στα μαγουλα εσωτερικα και χαστουκιζε τον εαυτο της παροτρύνοντας με να κανω το ιδιο …το αιδοιο της πεντακαθαρο με πιρσινγκ που προσωπικα με κανει να χανω τον ελεγχο οποτε το βλεπω…η συνεχεια παιχτηκε με μια παραλλαγη του 69 με ganging και αιδοιλειχιο πηδημα...

Την συνεχεια σας την εχω πει ηδη το κοριτσι χωρις να σπανε λαιμοι στο δρομο είναι ανω του μεσου ορου cg με μια ρειβιστικη τρελα και με εμπειρια στον στιβο μαχης…
Προτεινεται φυσικα σε αξιομαχα ρεμαλια όχι τιποτα φλωρους γιαπηδες του καναπε…αυτοι να πανε στο my style rocks

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
NITRO
Τιμημένος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
161
Likes:
5.815
Πόντοι:
37.127
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, maclaud, Athens και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Οκτωβρίου, 2018
Δεν την ειπες να ερθει και στους ξαδέλφους μια βολτα Θεσσαλονικιούς?(Αν και έχει ειδοποιηθεί ήδη το γραφείοΓερο-μύστης)
Κακώς ξάδερφε κακώς...Μεγάλο χαμόγελο
Πολύ καλή η κριτική σου.Ναι!
Ευγε και εις ανώτερα!!!Καπέλο
23 Οκτωβρίου, 2018
Να πάω ή να δω my style rocks? Χμμμ;

Απολαυστικός όπως πάντα Ναι!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2