Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 37 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Τα χρόνια που ακολούθησαν του θριάμβου του 1987, υπήρξαν καταλυτικά για να αγαπήσει πολύς κόσμος τη σπυριάρα. Αυτό ήταν το Big Bang για τον Ελληνικό αθλητισμό και κυρίως το μπάσκετ. Εδώ να πω ότι η Vlada αξίζει για το παλμαρέ, να πάτε. ΚατσικογάμηςΌποιος θέλει να συνεχίσει το διάβασμα, να πάρει βαθιά ανάσα. Προσκύνημα
Η δεκαετία του 80 βοήθησε το NBA να χτίσει το μύθο του εκτός ΗΠΑ, κάτι που γιγαντώθηκε τα 90s, με τον Air να λατρεύεται από μικρούς και μεγάλους.Ναι! Φυσικά, στα 80s οι αγώνες Άρη-ΠΑΟΚ έμειναν στην ιστορία για να ακολουθήσουν τα golden 90s και οι επικές μάχες των αιωνίων. Για χρόνια, οι παίκτες που πέρασαν από την Α1 ήταν απίστευτοι. Έντι, Ρόι, Ντίνο, Φορντ, Ζάρκο, Μπάρλοου, Ντομινίκ, Κλιφ, Τέρνερ, Ντέγιαν και πόσοι ακόμα, πραγματικά θρύλοι του αθλήματος.Καπέλο Με το χρήμα να ρέει και τα μυαλά στα κάγκελα, γέμισε όλη η χώρα γήπεδα του μπάσκετ, ανοιχτά και κλειστά. Δεν υπήρχε γειτονιά που να μην μπει μπασκέτα και δεν υπήρξε πιτσιρικάς που να μην έχει ρίξει σουτ ακόμα και φορώντας μάρτινς.Κουλ Πολλά απογεύματα έβρισκαν πολλούς από μας να φτιάχνουμε 3αδες στα τσιμεντένια ανοιχτά και να μην φεύγουμε μέχρι να μας ψάξει κάποιος από το σπίτι. Μεγάλο χαμόγελοΠολλές μπάλες πέρασαν από τα χέρια μου, η αγαπημένη μου ήταν μία Spalding NBA gold, η καλύτερη μπάλα που υπήρχε, η αίσθηση ότι παίζεις με την μπάλα που παίζουν οι καλύτεροι παίκτες και τα ινδάλματα σου, σε έκανε στη σκέψη παικταρά κι ας ήσουν άμπαλος. Ήταν και γαμώ τις μπάλες! Εγώ, ζήλευα την μπάλα ενός φίλου που παίζαμε κάποιες φορές μαζί. Ήταν μία molten, συγκεκριμένα η JB-77. Ήταν πιο σπυριάρα από τη δική μου και μου άρεσε τρομερά το πως έφευγε από το χέρι στο σουτ. Ήταν καλύτερη από τη Spalding; Όχι. Είχε μία αλητεία, όμως, στα μάτια τα δικά μου τουλάχιστον. ΈρωταςΤο φιλαράκι μου είχε κωλόχερο, τα χλάτσονε με μοναδικό τρόπο, ίσως να ζήλευα αυτόν και όχι την μπάλα, ποιος ξέρει. Χμμμ;


Δύο μέρες πριν συναντήσω την Vlada βρέθηκα με κοπέλα εκτός bou που την είχα στόχο καιρό και μπορώ να πω πως ήμουν χορτάτος από σεξ. Κατσικογάμης
Το πρόβλημα είναι ότι το σεξ, δεν είναι ποτέ αρκετό. Όσο παραπάνω πηδάς τόσο παραπάνω θες. Για την Vlada έχουν ειπωθεί πολλά, θα προσπαθήσω να πω κάποια πράγματα για την εμφάνισή της.

Πρόσωπο, πραγματικά υπέροχο, ανώτερο και από τις φωτογραφίες! Γλώσσα Δεν μπορώ να πω ότι είχε κάποιο ψεγάδι, η μόνη διαφορά, ότι είναι λίγο πιο στρογγυλό από τις φωτογραφίες που φαίνεται να έχει αρκετές γωνίες.
Πολύ όμορφο χαμόγελο που τη βοηθάει τις αμήχανες στιγμές της μη επικοινωνίας. Χείλη ζουμερά και μάτια εκφραστικά.
Τα χρυσόξανθα μαλλιά της, ίσια, μακριά και βελούδινα, συμπληρώνουν μία εικόνα που δύσκολα αφήνει το μυαλό να τη ξεχάσει. Προσκύνημα


Σώμα, σχεδόν άψογο. Ψηλή, περίπου 1.80, ίσως με 2-3 κιλά παραπάνω από το πρώτο της τουρ εδώ, πριν κάποιους μήνες. Το σώμα της δεν είναι ακριβώς μοντελέ για catwalk, είναι λίγο παραπάνω σαν κατηγορία. Για περιοδικά κλπ θα ήταν μια χαρά, κατηγορία glamour model λοιπόν.
Έχει το μεγάλο τατουάζ στην πλάτη της, τον περιβόητο δράκο που έχουν γράψει και άλλοι φίλοι και καλύπτει ένα μεγάλο μέρος από δεξιά και καταλήγει στη μέση της. Έχει άλλα δύο τατουάζ στο αριστερό της χέρι, στο μπράτσο της και λίγο κάτω από τον αγκώνα της. Τα δύο αυτά τατουάζ, στην ουσία ενώνονται. Η επιδερμίδα της είναι λευκή και έχει μερικές σέξι ελιές, με χαρακτηριστική αυτή στο αριστερό της στήθος. Το στήθος της έχει δεχτεί επεξεργασία, της ταιριάζει το μέγεθος, έχει ωραία όψη αλλά φαίνονται οι τομές στο κάτω μέρος. Η υφή του είναι επίσης σε καλό επίπεδο. Πόδια μακριά και γεμάτα, κοιλίτσα γυναικεία, όχι γυμνασμένη με μακριά χέρια και λεπτά δάχτυλα, απολαυστικά όταν μου έκανε handjob. Μεγάλο χαμόγελο


Ήρθε στην ώρα της στο δωμάτιο, λίγα λεπτά αφού ενημέρωσα το γραφείο για το δωμάτιο κλπ. Φορούσε μαύρο κοντό παντελονάκι στυλ κάπρι και από πάνω μαύρη μπλούζα επίσης. Το μαλλί της το είχε πιασμένο με κοκαλάκι και φορούσε κάτι όχι αξιομνημόνευτα πέδιλα.
Βάψιμο ελαφρύ, όσο χρειάζεται σε τέτοιες συναντήσεις.
Ντύσιμο απλό λοιπόν, όχι καυλωτικό.
Μπήκε μέσα χαμογελαστή και έφυγε με το ίδιο χαμόγελο. Φιλί σταυρωτό όπως φιλάμε τις ξαδέρφες. Την ρώτησα αν θέλει να πιει κάτι, επέμεινα είναι η αλήθεια, αλλά δεν ήθελε τίποτα, ούτε νερό.
Πιάσαμε μια κουβέντα σε απλά Αγγλικά, κάπως έτσι:
Me wired, you beautiful...


Όταν έβγαλε τα ρούχα της, άρχισαν να μου τρέχουν τα σάλια, έχει ωραίο κορμί, όρεξη να έχεις να το κοιτάς και να το γλύφεις. Πηγαίνοντας στο μπάνιο, χάζευα τον κώλο της που έστεκε ψηλά πάνω στα όμορφα πόδια της. Βγήκε με την πετσέτα και πήγα και γω με τη σειρά μου.
Στην τηλεόραση έβαλα μουσική, η Vlada δεν φάνηκε να ενδιαφέρεται για το αν είναι κλειστή ή ανοιχτή. Ξάπλωσα δίπλα της και αρχίσαμε τα φιλιά και το χαμούρεμα, το σώμα της μύριζε ωραία, το βλέμμα της με έφτιαχνε, δεν άργησα να καυλώσω. Άρχισε να μου την παίζει καθώς εγώ χούφτωνα ό,τι έβρισκα, βυζιά, κώλο, μπούτια, τα πάντα όλα! Το φιλί της καλό αλλά χωρίς γλώσσα στην αρχή. Άρχισα λίγο λίγο να τη φιλάω πιο βαθιά βάζοντας γλώσσα, ανταποκρίθηκε σε μικρό βαθμό.
Άρχισα να κατεβαίνω γλύφοντας όλο της το σώμα, σχεδόν μέχρι τις πατούσες(ποδολάγνοι σόρρυ) και μετά ανέβηκα προς το μουνάκι της.Γλώσσα Ωραίο σχήμα, ωραία χείλη, κλειτορίδα ροζ και πίσω τρυπούλα καθαρή και όχι ιδιαίτερα δουλεμένη στα δικά μου μάτια.
Ξεκίνησα ένα γλυφομούνι απαλό αρχικά με πολλά φιλιά και λίγο γλύψιμο. Έδειξε να γουστάρει και εκεί άφησε τα πρώτα της βογγητά να βγουν. Εδώ θα πω, ότι η φωνή της, δεν είναι ωραία, έχει ένα μπάσο, όχι ταιριαστό με αυτό που βλέπεις. Τα βογγητά της, όμως, είναι όλα τα λεφτά. Δεν φωνάζει, δεν ουρλιάζει, δεν χτυπιέται, τουλάχιστον με εμένα. Αναστενάζει δυνατά και καυλιάρικα, αντιδρά σε κάθε κίνηση της γλώσσας σου και σε κάνει να συνεχίζεις.
Ναι, αλλά όχι. Money Mouth
Τι εννοώ. Ενώ γούσταρε και άρχισε να υγραίνεται, το κορμί της ανταποκρινότανε, έβαζε φρένο. Δεν με άφησε να πάω πιο δυνατά στο γλυφομούνι. Τότε άλλαξα στάση και της τον έδωσα στο στόμα.
Νιώθει ωραία στην πίπα, το στοματικό της είναι βαθύ, χωρίς χέρι, σε κοιτάει στα μάτια, γλύφει μπάλες. Δεν είναι κάτι που δεν κάνει, έχει πάθος, προσπαθεί να τον πάρει όλο και δέχεται mouth fucking. Κάναμε λίγο 69 και πάλι μου έβαλε φρένο, τότε δεν έχασα χρόνο, προφυλακτικό και φύγαμε. Κατσικογάμης

Έβαλε αρκετό τζελ στο προφυλακτικό και άρχισε το Ροντέο. Ωραίο κούνημα και ωραίο θέαμα. Μετά ιεραποστολικό. Χειρίζεται ωραία τα πόδια της, με κλείδωσε αγκαλιάζοντας με με αυτά και εκεί προσπάθησα να πάω βαθιά, μετά είχαμε πόδια, ένα στη δύση ένα στην ανατολή, πόδια στους ώμους. Ζήτησα στο φιλί της τη γλώσσα της, δεν χάλασε χατίρι και μου χάρισε απλόχερα γλωσσόφιλα, ωραία αλλά όχι αξέχαστα.
Σε όλα αυτά μια χαρά. Μετά την έστησα στα 4 και είδα το υπερθέαμα. Ο κώλος της είναι ανυπέρβλητος, Προσκύνημα φτιαγμένος με τα υλικά των ονείρων. Το γκριπ του μοναδικό, έτσι και γω ζούλαγα, σφαλιάριζα και σφυροκοπούσα μην θέλοντας να ξυπνήσω. Καύλα. Ναι!
Έβλεπα τα είδωλα μας στους δυο καθρέφτες και το απολάμβανα. Εκεί έλυσε τα μαλλιά της και τα άφησε ελεύθερα και έβαλε και λίγο κόντρα για να γίνει πιο δυνατή η πράξη. Έχοντας τη μητέρα των δράκων στημένη και αφού βάραγα για ώρα, ένιωσα να κουράζομαι. Έβγαλα το προφυλακτικό, σηκώθηκα και την φώναξα να έρθει κοντά. Άρχισε να μου την παίζει περιμένοντας να τελειώσω, τότε της τον έφερα αργά αργά στο στόμα και τον πήρε ωραία. Την προειδοποίησα ότι τελειώνω και δεν τον έβγαλε, συνέχισε να γλύφει και να ρουφάει, στη συνέχεια πήγε στο μπάνιο. Στο σάιτ γράφει μόνο CIF, κάνει και CIM το κορίτσι μας. Καπέλο

Το ημίχρονο είχε πολύ google translate. Θα φύγει και θα ξανάρθει, έχει κοινό στην Ελλάδα. Κάνει αυτήν τη δουλειά από τον Ιούνιο αν θυμάμαι καλά ή κάπου εκεί. Η γνώμη της για τους Έλληνες άντρες, είναι ότι είμαστε ΟΚ... Money Mouth
Δεν έχει δει τα νησιά, θέλει όμως. Όσοι πιστοί χορηγοί προσέλθετε. Της αρέσει πολύ η Αθήνα, βγάλτε το κορίτσι λίγο έξω, όλοι να το πηδήξετε μόνο παλιό κουφάλες. Χαμόγελο

Ο δεύτερος γύρος είχε σχεδόν επανάληψη του πρώτου με κάποιες παραλλαγές. Πάλι έπρεπε να ζητήσω τη γλώσσα της στο φιλί για να μου τη δώσει. Την ξεκίνησα ιεραποστολικό, στα 4 πιο δυνατά από τον πρώτο γύρο, μετά από πάνω της φιλώντας την και στη συνέχεια στο πλάι. Τόσο στα 4 όσο και στη συνέχεια, τύλιγε τα πόδια της στα δικά μου, αυτό με έφτιαχνε γιατί μου έδειχνε μια ευχαρίστηση. Μεγάλο χαμόγελο Απόλαυση, ήταν όταν την έπαιρνα στο πλάι, σε αργό τέμπο και της τον έβαζα όλο μέσα, τον έβγαζα έξω και πάλι μέσα και πάλι έξω, κοιτούσε και η ίδια το μουνάκι της να εξαφανίζει τα 8cm μου με ευκολία και έδειχνε ικανοποίηση. Έρωτας
Ήθελα να πάρω το κωλαράκι της στον 2 γύρο, αλλά δεν έκανα καλή κατανομή χρόνου, Μαλακία είχα λίγη ώρα ακόμα και θεώρησα ότι δεν άξιζε πλέον. Η ίδια δεν έδειξε διάθεση για anal πάντως και μου πέρασε πως δεν θα το προτιμούσε. Όταν τη γύρισα πάλι ιεραποστολικό, άρχισα να την πηδάω δυνατά, εκεί ανέβασε κραυγούλες και ήταν η πρώτη φορά που ένιωσα το μουνί της να μουσκεύει πραγματικά. Αυτό με καύλωσε πολύ και πήρα την απόφαση να ανεβάσω ρυθμό και να τελειώσω μέσα της.

Πιστεύω ότι σε όλο το ραντεβού, στην ουσία τρεις φορές την ένιωσα να γουστάρει, στον πρώτο γύρο στα τέσσερα όταν έλυσε το μαλλί και αφέθηκε, στο πλάι στον δεύτερο και στο τελείωμα, επίσης στον δεύτερο γύρο.

ΥΓ.1. Η Vlada, είναι η NBA η χρυσή, γαμώ τις μπάλες, γαμώ τις γκόμενες! Είναι σαν να μπαίνεις στο Μάντισον για ένα σουτάκι πίσω από τα 7.25 και πρέπει να το βάλεις.
Το χεις;
Εγώ δύσκολα. Θυμός

ΥΓ.2. Ο καθένας είναι για την κατηγορία που νιώθει άνετα, εγώ θα νιώθω πάντα άνετα στα τσιμεντένια με τις λακούβες και τα μωρά που ζουν για το σεξ και δεν ενδιαφέρονται για το αν η στεφάνη είναι λίγο στραβή. Ναι!

ΥΓ.3. Έφυγε η Vlada από το δωμάτιο, ετοιμάστηκα και γω και την έκανα. Ένιωσα λίγο άδειος, πως νιώθουν οι παίκτες μετά από μία δύσκολη νίκη που η ομάδα δεν έπαιξε καλά, κάπως έτσι. Το λένε επαγγελματική νίκη ή άλλη μια μέρα στη δουλειά. Για να φτάσεις final4 χρειάζονται και αυτές. Την άλλη μέρα έχεις πάλι προπόνηση. Κουλ

ΥΓ.4. Η Vlada δεν έδειξε να τρελαίνεται με την εμφάνισή μου και απορώ, έχω 1pack και είμαι ίδιος ο Μπραντ. Ίσως φταίει το ότι είμαι ίδιος με τον Μπραντ του Μπέντζαμιν Μπάτον, όταν αυτός γεννιέται.

ΥΓ.5. Σιχαίνομαι τα υστερόγραφα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
wired77
Μέγας
Εγγραφή:
25 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
5.517
Πόντοι:
4.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 batsos, anatoliz, Sproxe Garsia και 43 άλλα μέλη

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Οκτωβρίου, 2018
"....κοιτούσε και η ίδια το μουνάκι της να εξαφανίζει τα 8cm μου με ευκολία..."

Ναι!Ναι!Ναι! ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
23 Οκτωβρίου, 2018
Υπέροχο θέαμα αγαπητέ popov Γερο-μύστης

Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα

ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο
24 Οκτωβρίου, 2018
Από τις ομορφότερες και αρτιότερες κριτικές που έχω διαβάσει...

Εύγε! Καπέλο
24 Οκτωβρίου, 2018
Ταπεινη αποψη ... ξερει οτι ειναι ΠΟΛΥ ομορφη ..κατηγορία μόνη της ισως , αλλα μου κανει ΠΟΛΥ επαγγελματίας ...
Ισως να ειναι καλυτερα ετσι ....
Και αν και το μπασκετ δεν ηταν το αθλημα μου ..εγω θα επαιζα με τη μπαλα που θα εβαζα καλαθια απο καθε γωνια του γηπεδου ...
E
Excalibur
24 Οκτωβρίου, 2018
Πολύ καλή κριτική!!!!
Άξιος!!!!!! Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΝαι!Ναι!Ναι!Ναι!ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
25 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Παίκτη King, ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια και χαίρομαι που σου άρεσε!
Ναι!Ναι!Ναι!
25 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Προσκύνημα
29 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@Andy
Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, χαίρομαι που σου άρεσε, το φθινοπωρινό σεντόνι μου!
Καπέλο
29 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε Excalibur, έτσι είναι, θα ήταν χαζή αν δεν το ήξερε και δεν την έκοψα χαζούλα...
Όσο για το μπάσκετ, ο καθένας στην κατηγορία, τα γήπεδα και με τις μπάλες που νιώθει άνετα...Γερο-μύστης

Καπέλο
07 Ιανουαρίου, 2019
Κουλ την κατατρόπωσες και την άφησες κάθιδρη με τα 8 εκατοστά πέους Κατσικογάμης και 16 εκατοστά γλώσσα Γερο-μύστης (απ' ότι καταλαβαίνω), εύγε!Ναι!
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2