Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μολις πάτησα την πατουσαρα μου στο Ελλάδα λέω τι να κάνουν άραγε οι ντίβες. Μήπως τους έλειψα Μεγάλο χαμόγελο Ανοίγω σαι στο αεροδρόμιο και τι να δω! Δυο φρέσκα μωράκια! Λεω θα τα κλείσω παλι το ενα πισω απο το άλλο! Δυστυχώς κατάφερα να κλείσω το άτομο και τη Λουνα (επιφυλάσσομαι να δω και τη Δανάη!Ναι!) Το ραντεβού κλείστηκε πολυ εύκολα. Μοναδική απαίτηση η κοπέλα να εχει ζαρτιέρες! Παω στο χοτελι και μαζω μουσικουλα, παραγγέλνω τσαγακι Γερο-μύστης Και περιμενω! Το άτομο σκάει μύτη στην ώρα του! Μαύρο μακρι μαλλί! Προσωπαρα που αφήνει ξερό μαχαιροβγαλτη στα 20 μετρα. Χειλαρες ματαρες και ολα τα καλα! Φορεί ψηλοτάκουνα με παντελονι-κολλαν και τοπακι με το μισό βυζί εξω! Ναι! Τι βυζί βυζαρες λεμε! Λεω εδω είμαστε! Ντροπαλή στην αρχή αλλα το παλεύει με πολύ χιούμορ! Απο την αρχή φαίνεται οτι θα πάει καλα το πράμα! Λεω άντε πάλι προμοτορα θα με λένε! Προσκύνημα Παραγγείλαμε αλλο ένα τσαγακι και όσο περίμεναμε μου λεει να παω να κάνω ενα μπάνιο να βάλω και τη ζαρτιερα; λεω και δεν πας; αφου παραλιγο να εγκλωβιστεί στο μπάνιο έσκασε μύτη με τη γόβα τις κάλτσες και τη ζαρτιερα! Εκει μου έφυγε λιγο το σαγόνι! Καθόμαστε να βάλει λιγο τσαγακι στο στόμα της η κοπέλα όσο τη χαϊδολογάω ο σατυρος αλλα τελικά μπήκε η γλώσσα μου στο στόμα της Ναι! Φαίνεται οτι ειναι άπειρη αλλα το προσπαθεί πολυ! Φιλάει πολυ ωραια και με πάθος! Πολυ πάθος όμως! Με τα πολλα καταλήξαμε να φιλιομαστε στο όρθιο και να μου βάζει τα δαχτυλα μεσα στη μουναρα της!Προσκύνημα Την πέταξα πανω στο κρεβάτι και άρχισα να τη γλυφω με μανία και να τη γαμαω με τα δάχτυλα! Η τύπισσα τρελάθηκε! Μας άκουσε όλος ο όροφος! Η κλειτορίδα της ανταποκρίθηκε με τη μια και το μουνι της έγινε μούσκεμα! Εκει εκανε το θεϊκό. Άρχισε να μου τον παίζει με τα πόδια όσο την εγλυφα! Με τρελανε το καριολακι! Ήθελε όμως να γλυψει και αυτη! Με έβαλε να ξαπλώσω και άρχισε το πνευστό! Εδω θέλει καθοδήγηση αλλα πάλι το προσπαθεί. Εγω όμως είχα κατακαυλωσει και όπως έγλυφε τηνναρπαξα και την ξάπλωσα στο κρεβάτι. Περάσαμε λάστιχο και μπήκα μέσα στο στενό μουνακι της! Τυλιξε τα πόδια γύρω απο τη μέση μου και κουνιόταν στο ρυθμό μου και βόγκαγε σιγά στο αυτι μου! Της πηρα τα πόδια και τα έβαλα στους ώμους μου και της έσκισα τη μουναρα με λιγο δάχτυλο στο κωλαρακι! Η κωλαρα της όμως με έβαζε σε πειρασμό και τη γύρισα μπρούμυτα της άνοιξα τα κωλομερια και την έσκισα έτσι! Τα γλωσσοφιλα έφευγαν σύννεφο! Και κάπως έτσι έχυσα! Δυστυχώς εμέναν μονο 10'. Χαλαρώσαμε λιγο και στο 10' μας άκουσε παλι όλος ο όροφος αλλα αυτή τη φορά απο τα γέλια! Η τύπισσα ειναι και γαμω τα άτομα! Με έκανε να περάσω τελεια! Έκανε το ντουζακι της και ανανεωσαμε το ραντεβού μας για την επόμενη Τρίτη! Ναι! Επόμενος στόχος Λουνα !

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.975
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 batsos, pilotgr, YourLover και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού