Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 85 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με την Βαλέρια είχα απωθημένο από πολύ καιρό μία συνάντηση μαζί της , αλλά για διάφορους λόγους δεν τα είχα καταφέρει έως πρόσφατα. Αρχές του μήνα πέφτω κατά τύχη πάνω σε ένα pm δικό της που μου είχε στείλει το τηλέφωνο της πριν από αρκετό καιρό . Αμέσως ξύπνησε το απωθημένο που σας έλεγα . Την επομένη το πρωϊ παίρνω το νούμερο της δύο - τρείς φορές χωρίς απάντηση από πλευράς της . Επάνω που σκεφτόμουν ότι άδικα ελπίζω και προσπαθώ , μου έρχεται μήνυμα δικό της ότι δεν μπορεί να μιλήσει και να της στείλω μήνυμα , πράγμα που έκανα αμέσως . Με δύο τρία μηνύματα που ανταλλάξαμε κλείστηκε ραντεβού το ίδιο απόγευμα στο BILL. Περιττό να σας πώ ότι έφθασα μισή ώρα νωρίτερα από την ώρα του ραντεβού , ανέβηκα στο δωμάτιο και της έστειλα με SMS τον αριθμό του δωματίου . Στη συνέχεια έκανα ντουζάκι και περίμενα . Ακριβώς στην ώρα που είχαμε συμφωνήσει χτυπάει η πόρτα και με το που την ανοίγω έμεινα άφωνος. Η κοπέλα είναι πανέμορφη , με ένα φωτεινό χαμόγελο , με υπέροχα μάτια και υπέροχα χείλη και ακτινοβολούσε από φρεσκάδα . Φορούσε ένα ριχτό φόρεμα , που βγήκε με μία κίνηση και αποκάλυψε ένα τέλειο κορμί. Δεν είναι ιδιαίτερα ψηλή , ειδικά χωρίς τα δωδεκάποντα , αλλά οι αναλογίες της είναι ιδανικές , έχει πανέμορφο φυσικό στήθος , με ρόγες που ανταποκρίνονται αμέσως , και πολύ ωραία οπίσθια . Ηταν δε πεντακάθαρη και μοσχομυριστή που δεν χόρταινα να την φιλάω και να την γλείφω σε όλο της το σώμα . Στα γλωσσόφιλα ανταποκρίθηκε αδιαμαρτύρητα και θα έλεγα με ευχαρίστηση . Το μουνάκι της και η σουφρίτσα της πεντακάθαρα και ευωδιαστά και τα περιποιήθηκα για πολύ ώρα . Την ένοιωσα να σπαρταράει και να έρχεται σε οργασμό , δεν μπορώ να ξέρω άν ήταν πραγματικός αλλά μου άρεσε . Στην συνέχεια πήρα αυτή την πρωτοβουλία και με περιποιήθηκε για πολλή ώρα , με καραμέλλωμα της περιοχής και βαθειά πίπα , ενώ κοιτούσε με τα υπέροχα ματάκια της . Το τέλος ήρθε στο στόμα της , χωρίς καμμία βιασύνη από πλευράς της . Αντιθέτως το κράτησε μέχρι και την τελευταία σταγόνα στο στόμα της και κατόπιν σηκώθηκε για να πάει στην τουαλέτα . Στη συνέχεια ξάπλωσε με τρυφερότητα δίπλα μου και συζητούσαμε αγκαλιάζοντας και χαϊδέυοντας το κορμί της για διάφορα θέματα , μέχρι να της πώ εγώ να φύγει περίπου δέκα λεπτά πριν συμπληρωθεί ή ώρα .
Συνοψίζοντας ήταν μία υπέροχη συνάντηση με ένα δροσερό και ερωτικό νεαρό κορίτσι , πραγματικό GFE . Η βαθμολογία είναι η μεγαλύτερη που μου επιτρέπει το σύστημα , αν μπορούσα θα έβαζα παντού δεκάρια .

Αυτά και καλά να περνάμε όλοι !!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 05, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Μέλος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
148
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 james034, TurboLover, iasonaa και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Οκτωβρίου, 2018
Τυχερος φιλε!!!εγω οσα και να εχω στειλει δεν απανταει!!!
22 Οκτωβρίου, 2018
Γεια σου φιλε μπορεις να μου στειλεις πμ τηλεφωνο;ευχαριστω!
22 Οκτωβρίου, 2018
θα πέσανε οι εισπράξεις , φαίνεται ...
23 Οκτωβρίου, 2018
Φίλτατε Gerontomagka, γραψε το τηλεφωνο της, ή στειλτο μου σε pm.
Ευχαριστω,Καπέλο
23 Οκτωβρίου, 2018
φίλε ισχύει το παλιό κινητό που τελειώνει σε xxxxxxxx01 ?
14 Ιουλίου, 2019
Γειά χαρά κι από εμένα! Ξέρουμε αν δουλεύει ακόμη η Βαλ? Κι αν ναι θα το εκτιμούσα πολύ αν μπορεί κάποιος να μου στείλει τον τηλέφωνό της.. Καλά γαμήσια Παίδες!
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6