Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 28 10
Call-Girls 123168
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αυτη τη φορα αμαξι, κινητο, ολα σε αψογη λειτουργια και ετοιμοπολεμα. Οποιος απορει τι λεω ας διαβασει την προηγουμενη κριτικη και θα καταλαβει. Επειδη λοιπον οι γκαβλες ποτε δεν τελειωνουν σε αυτη τη ζωη για τα δυστυχα αρσενικα, ξανα προς αναζητηση προθυμης θεραπαινιδας. Καπως ετσι επεσε το ματι μου στην εν λογω κοπελια και τις αμφιβολες κριτικες της. Κι επειδη καλυτερος κριτης απο τον εαυτο σου δεν υπαρχει, προχωρησα στο παρασυνθημα.
Τη βρισκεις ευκολα και κανονιζεις ακομη πιο ευκολα. Μιλφαρα με ο,τι σημαινει η λεξη. Ατελειωτη ορεξη για σεξ και βυζαρες extra large, να σου ριξει βυζοσκαμπιλο και να σε αφησει στον τοπο. Το προσωπο της δεν μου αρεσε, δεν ξερω τι φταιει, σαν να το παρακανε σε καποια φαση με τα μποτοξ και δεν της βγηκε, τι να πω. Αλλα οταν σε βαλει κατω ξεχνας τα παντα. Γουσταρει γλωσσοφιλα, πιπωνει ασταματητα και βαθια και κανει σεξ μεχρι τελικης πτωσης, ευτυχως δεν εκλεισα διωρο γιατι θα με εξαντλουσε. Να μην τα πολυλογω, δωσαμε ρεστα στο κρεβατι. Για επαναληψη δε νομιζω αλλα για μια φορα αξιζε σιγουρα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
28 Αυγ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
89
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Ntaffy2, GREDS και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Νοεμβρίου, 2018
φιλε ξερουμε αν η συγκεκριμενη κανει εξετασεις και ειναι καθαρη?
02 Νοεμβρίου, 2018
Ξέρεις κάτι και ρωτάς ;;;;;;;;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
02 Νοεμβρίου, 2018
Οχι απλα σκεφτομαι να την επισκεφτω.
02 Νοεμβρίου, 2018
Παιδιά προσπαθώ να βρω το τηλ της αλλά μάταια.. Μπορεί κάποιος να μου το δώσει ή να μου πει που να το βρω?
25 Οκτωβρίου, 2020
Υπαρχει τηλεφωνο της?Ματάκι
tew
tew
20 Μαΐου, 2022
Εγώ πάντως που πήγα στο χώρο της, μύριζε όλη σα μπουρδέλο. Μια εσανς λάτεξ ή φαρμάκου, ότι και να ήταν, ήταν αηδια. Το μουνι εννοείται δεν το πλησίασα, αν και μου αρέσει να γλύφω. Το σώμα στις φωτός είναι last year. Γενικά
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6