Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 24 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
τωρα τι να πω για το ολαγακι που δεν το εγραψα και δεν το ανεφεραν η αλλη.ευκολη εποικοινονοια με το γραφειο παντα με της ευγενικες κοπελες.και σκαω χοτελι που πηγαν αλλου κ φυγαν απο το αχουρι.χτυπαω πορτα ανοιγοι το μωρακι κ προτου πω γειασου τι κανεις ειχε πηδηξη στην αγκαλια μου κ με φιλουσε με μανια.ετσι οπως εχω το ολγακι στην αγκαλιτσα πενω μεσα κ κλεινο πορτα.χαμουρευτηκα κανα πενταλεπτο με χαδκια κ φιλακια.και παω για μπανιο.βγαινω κ το ολγακι με περιμενε ετοιμο στο κρεββατι με τα ποδια ανοιχτα κ να παιζη με το μουνακι της.με κανη νοημα να παω κοντα της ορμαο κ εγω ο μαυρος κ την αρχιναω στ σπατουλαρισμα μια απο μπροστα κ μια απο πισω κανα δεκαλεπτο που τα ζουμια της τρεχαν ακαταπευστα σαν να εγληφα δεκαπενταρα.γυρναμε στο εξηνταεννια που με κανη μια πιπα απιστευτη.αφου ξερη τα γουστα μου κ υπαρχη χημεια.τωρα στων αγωνα παιχτηκαν 2 γυροι ο ενας καλυτερο απο των αλλων.και σαν παππουδι που ειμαι και εχω καποια ηλικια κ κατι κιλακια παραπανω δεν πιστευα οτι θα αντεξω δευτερη φορα να τελειωσο.αλλα οταν εχεις τετοιο ηφαιστειο μπροστα σου ενοιθα οτι ειμαι εικοσαρης κ θα την πηγαινα ενα ακομα γαμιοντας αλλα μας τελειωσε ο χρονος.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
4.390
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, Hikman, Professoras και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Οκτωβρίου, 2018
Αν το απόλυτο 10 σε αυτή την πόλη είναι μια 35άρα χυσοκουβάς τότε δεν έχει κανείς μα κανείς το δικαίωμα να γκρινιάζει για την κατάντια της αγοράς στην πόλη μας.
12 Οκτωβρίου, 2018
Θεούλης... Προσκύνημα
13 Οκτωβρίου, 2018
μια στιγμη mallia, εαν ο δοκιμαστης ειναι 50-60αρισ τοτε ειναι για αυτον πιπινι
13 Οκτωβρίου, 2018
Παππούδι αλλά από ορθογραφία ... νηπιαγωγείο.
14 Οκτωβρίου, 2018
Αρνάκι γάλακτος
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5