Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 42 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0

Δύσκολη μεταμεσονύχτια ώρα σε φουλ μέρα.

Η Νάντια εμφανίζεται και η διάθεση ανεβαίνει στα ύψη. Χωρίς να χάνει χρόνο και αφού έκανε τον ντουσάκι της με εκπλήσσει ευχάριστα.

Ορμάει και αρχίζει τα φιλιά και τα τσιμπούκια με ρουφήγματα και διάρκεια. Σε 5 λεπτά με έχει κάνει τούρμπο. Χαζεύω την όμορφη σφιχτή και καλοστημένη κολάρα της την ώρα της πίπας και αποφασίζω την επέλαση όπως είναι στα 4 με το κεφάλι "πατημένο" στο στρώμα.

Κανένα 10λεπτο την πηδάω το μουνί προετοιμάζοντας την πίσω τρύπα ενώ παράλληλα πέφτουν και κάποια χαστουκάκια. Την στιγμή της πρώτης σύσπασης της πίσω τρύπας ξεκινάω την εισβολή και αρχίζουν από το διπλανό δωμάτιο να βαράνε τοίχους.

Πάλι ρεζίλι γίναμε και η αλήθεια είναι ότι το κορίτσι φωνάζει αρκετά.

Απόλαυση ο κώλος της Νάντια που συμπληρώνει ένα πολύ φρέσκο, λαχταριστό κορμί. Δεν κατάλαβα από τις φωνές και τα μουγκρητά αν τελείωσε και πότε και ενώ σφυροκοπούσα γυρνάει και μου κάνει το νόημα της πίπας γιατί μάλλον και εγώ το παρατράβηξα.
Τελείωμα στα στόμα της και στράγγισμα μέχρι τελικής αφαίμαξης. Μου τον άφησε όταν έγινε πλέον σαν αποξηραμένη μπάμια.

Το κορίτσι το ξαναείδα άλλη 1 φορά την ίδια εβδομάδα και πιθανόν να την ξανασυναντήσω στην πρώτη ευκαιρία.
Είναι μεγάλη γκάβλα. Γλώσσα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 11, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
NikitasI
Ανώτερος
Εγγραφή:
24 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
4.250
Πόντοι:
5.676
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, delipas, doc_lin και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού