Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 13 10
Call-Girls 29575
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Συνάντηση με την Νάταλι πριν κάνα μήνα στο κέντρο. Έχοντας όρεξη να συναντήσω ένα νεαρό call girl και αφού οι αρχικές μου επιλογές ήταν κλεισμενες αποφάσισα να συναντηθώ με την Νάταλι η οποία ήταν η εναλλακτική μου λύση. Μόλις έφτασε η Νάταλι είπαμε μια δυο κουβέντες έτσι για να σπάσει ο πάγος και στη συνέχεια κατευθύνθηκε για το ντους. Μόλις βγήκε ξεκινήσαμε με βαθιά φιλιά όπου με φιλούσε λες και ήταν η κοπέλα μου. Μετά ξάπλωσα και μου έκανε ένα μαγευτικό στοματικό όπου και μου τον εξαφάνισεΠροσκύνημα Κάναμε και ιεραποστολικο και λήξη πρώτου ημιχρόνου με χυσιμο στα βυζάκια της. Κάναμε μπανακι ο καθένας ξεχωριστά και ξεκινήσαμε το δεύτερο ημίχρονο. Στην αρχή με χαμουρεματα και στη συνέχεια την έβαλα να με καβαλήσει. Την πήρα και στα τέσσερα και εκεί δεν άντεξα και εχυσα.
Υ.Γ.1 δεν έκανα περιγραφή για την εμφάνιση της γιατί είναι ακριβώς όπως στις φωτογραφίες (ίσως με 2-3 κιλά παραπάνω)
Υ.Γ.2 θεωρώ ότι είναι στο top 3 τον κοριτσιών που κάνουν deepthroat
Υ.Γ.3 έβαλα 6 στην επικοινωνία γιατί ναι μεν είναι γλυκό κορίτσι και πρόθυμο και ξέρει αρκετα καλά ελληνικά αλλά μου φάνηκε μαζεμένη στο θέμα της κουβέντας
Υ.Γ.4 στη σχέση απόδοση τιμής έβαλα 5 γιατί με χάλασε το γεγονός ότι το χυσιμο στο σώμα ήταν +20 και το αναλ +50. Αν δεν υπήρχαν αυτά τα έξτρα θα δοκίμαζα την πίσω πόρτα και εννοείται ότι θα έκανα κατάθεση στο στομα.
Κατά τα άλλάλλα πέρασα υπέροχα .

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
7.903
Πόντοι:
8.236
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, chris1955, kwstasxat και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Οκτωβρίου, 2018
Αξίζει; Να πάρω τύπε;
review reaction 1 hornyasfuck
08 Οκτωβρίου, 2018
o ένας λέει 2-3 κιλά περισσότερα, ο άλλος 5-6 λιγότερα(!!!)...
τι ισχυει τελικά? Χμμμ;
review reaction 3 hornyasfuck
08 Οκτωβρίου, 2018
Πρώτα από όλα nitro28 όπως έγραψα την κοπέλα την διάλεξα ως εναλλακτική γιατί οι αρχικές μου επιλογές ήταν πιασμενες παρόλα αυτά δεν την πάτησα και πέρασα αρκετά καλά. Τώρα αν αξίζει τι να σου πω , δεν μπορώ να σου απαντήσω γιατί δεν ξέρω και τα γούστα σου. Κάνε ότι νομίζεις.
James034 Η Νάταλι σε καμία περίπτωση δεν είναι χοντρή ούτε έχει άσχημο σώμα απλά προσωπικά μου φάνηκε ότι είχε 2-3 κιλά παραπάνω σε σχέση με τον σωματοτυπο που περίμενα να δω (αυτή είναι η άποψη μου) Από κει και πέρα δεν μπορώ να ξέρω τι πιστεύει και πως τα βλέπει τα πράγματα ο καθένας.
review reaction 1 hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3