Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 7 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μόλις πηρα μια ανάσα άκουσα χτύπημα στην πόρτα! Ναι! Η Μονικα ήρθε στην ώρα της και έκανε εμφάνιση! Μακρύ μαύρο φόρεμα με γόβες. Μακρύ μαύρο μαλλί, πολυ όμορφο και γλυκό προσωπο και μάτια που καθηλώνουν! Χμμμ; Λεω απο μέσα μου πρόσεχε γέροντα Γερο-μύστης γιατι εδω ερωτεύεσαι! Και πάνω που το σκέφτομαι αυτο απλα ανοίγει τα κουμπιά πετάει το φόρεμα και απο μέσα δε φορούσε τίποτα! 2 μετρα γυναικάρα! Κωαλαρα για σκαμπίλια που τα δέχεται και τις αρέσουν! Βυζαρες για φάγωμα με ωραίες ρώγες που καυλωνουν αμέσως! Η μουναρα της δεν υπήρχε! Συνέχεια υγρή, καυλωμενη και έτοιμη για ολα! Δεν είπαμε πολλά, τα στόματα πήραν φωτιά και άρχισαν να εξερευνούν το ενα το άλλο Ναι! Γίναμε για την υπόλοιπη ώρα ενα κορμί. Δε με άφηνε απο την αγκαλιά της και γω δεν ήθελα να φυγω! Με φιλούσε με πάθος και μου έπαιζε τον πουτσο και γω τρελαινόμουν και ήθελα και αλλο! Το τσιμπουκι της πολυ καλο! Τον εξαφάνισε όλο μεσα και δέχτηκε και γαμησι στο στόμα. Μεγάλο ταλέντο η μικρή! Δεν κρατιόμουνα όμως και την ήθελα στα 4 για να έχω θεα την κωλαρα της. Γαμησα σαν να μην υπάρχει αυριο. Έβαλα όσες αντοχές είχα για να της σκίσω τη μουναρα όπως μου ζήταγε συνέχεια. Η συμμετοχή της θα έλεγα ότι άγγιζε τη σφαίρα του πραγματικού. Αφου τον έφαγε στα 4 την ξάπλωσα μπρούμυτα και άνοιξε σαν καλο κορίτσι τα κωλομερια για να τον φάει όλο μεσα. Ο τρόπος που με κοιτούσε και με φιλούσε όσο την εσκιζα με καυλωνε ακομα περισσότερο και όταν έχυσα ήμουν κάθιδρος αλλα είχα ενα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά γιατι με αρμέξε με τη μουναρα της και με ρώτησε όλο γλυκα και καυλα αν έχυσα και με φίλησε τόσο γλυκα... Ντουζακι, αγκαλίτσα, χαδακια και γνωριμία. Η μικρή αξίζει να ασχοληθείς λιγο παραπανω μαζι της. Όμως εκει που μιλούσαμε αρχίσαμε να φιλιόμαστε ξανά και μόλις μου έγινε κάγκελο άρχισαν να παίζω με τη μουναρα της που είχε γίνει ήδη μούσκεμα και μόλις τελειωσε την έβαλα παλι στα 4 να μου τον γλυψει. Μολις μου έγινε πέτρα απο καυλα την έστησα στα όρθια και ξεσκιστήκαμε. Δεν ήθελα όμως ακομα να χύσω και την πηρα ξανά μπρούμητα και την καταγαμησα! Η μικρή γούσταρε και το έδειχνε σε κάθε ευκαιρία... Μολις έχυσα ξανά με αρμεξε και βουρ για ντουζακι! Η Μονικα θα τιμηθεί ξανά σύντομα! Πέρασα τέλεια μαζι της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.975
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Join.f, batsos, Reporter και 38 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Οκτωβρίου, 2018
Με έψησες στρατηγέ Γλώσσα!
Θα δοκιμαστεί Κατσικογάμης, μόλις επιτρέψουν τα οικονομικά μου!
02 Οκτωβρίου, 2018
Αδερφέ συγχαρητήρια!!!
Η Μόνικα είναι όντως τόσο ψηλή κοπέλα? 1,85 γράφει το γραφείο...
02 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τσολιάς στα ανάκτορα φίλε! Ξάπλωσε και γέμισε στο κρεβάτι γυναικάρα Ναι!
02 Οκτωβρίου, 2018
πολυ καλη κριτικη! αν τιμησουμε το γραφειο αυτη θα παρω!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4