Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 16 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μεγάλη ποικιλία στο γραφείο και κοπέλες για όλα τα γούστα.
Το τι θα σου κάτσει βέβαια και σε τι βραδιά θα είναι η κάθε κοπέλα είναι ένα άλλο θέμα!

Αφού δεν μας εκατσε η Jeila λόγω ρεπό είπα να δοκιμάσω την Alina.

Έχει ήδη 11 κριτικές με διαφορετικες απόψεις οποτε δεν χρειαζεται να γράψω παρά πολλά!
Απλά θα καταγράψω την εμπειρία μου.

Ψηλή (177 - την μέτρησα κάνοντας χαβαλέ μαζί της στην πορτα της εισόδου και είχαμε ακριβως 6 πόντους διαφορά, είναι 183) με πολύ ωραιο πρόσωπο για τα γούστα μου! Το δέρμα της είναι πολύ απαλό Γλώσσα
Στήθος σχεδόν ανύπαρκτο, λεκάνη πολύ ανοιχτή και ο κωλαρακος έχει πάρει την κατιούσα Λύπη

Η ανοιχτή λεκάνη με προϊδέασε ότι θα πιάσω πάτο με το γαριδάκι μου, που λέει και ο NICK TRIVE
Φευ... δεν πιάσαμε τίποτα Κεφάλι σε τοίχο!
Δυο τρίτα από το γαριδάκι εισήλθαν και αυτά με το ζόρι (κρύβω λόγια γιατί διαβάζουν όλοι οι παππουληδες Ντροπή)
Η ιεραποστολικη στάση μπλοκαριζονταν με το σφίξιμο των ποδιών της και η στάση doggy απορρίφθηκε πλήρως Θυμός

Συμπέρασμα:
Οι βαθμολογίες που βλέπεται σε κάθε κατηγορία αποτυπώνουν την συνεύρεση μου με την Alina.
+ Η πολύ καλή επικοινωνία με απίστευτη ηρεμία στο λόγο της και το πρόσωπο της
- Η απόδοση στο σεξ ΚΥΡΙΩΣ και το σώμα που του λείπουν τα στήθη (δεν μας το έκρυψε η κοπέλα βέβαια αλλά πρέπει να βάλω μια βαθμολογία) και ο πωπός που έριξε και άλλο τον βαθμό.

Δεν ήταν ένα πολύ κακό ραντεβού αλλά όταν περπατάει σαν ένα αιλουροειδές (λόγω ύψους, stretching και μπαλέτου) ε περιμένεις ότι και στο σεξ θα «κινηθεί» το ίδιο.

Καλά να περνάτε παλικαρια...!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 01, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Jim25jim
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
22.127
Πόντοι:
26.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, andronikos3, chris1955 και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Οκτωβρίου, 2018
Η Αλινα είναι 177 εγώ «είμαι» 183, σορυ για το λάθος!
02 Οκτωβρίου, 2018
Ώστε είστε πάνω από το μέσο όρο

Χμμμμ...

Αποβολή Γερο-μύστης
02 Οκτωβρίου, 2018
Μαλλον ειναι η καινουργια τακτικη των κοριτσιων για να πιστολιαζουν τα ραντεβου φιλε μου Χμμμ;
Ακριβως το ιδιο μου εκανε και εμενα η Jia. Μη,ειναι μεγαλο, ποναω, ξεχνα το doggy, εκλεινε τα ποδια Εμμμμ
Κριμα
02 Οκτωβρίου, 2018
Έχουμε ανεβάσει πολύ τον πήχη επειδή μας έκατσαν μια δυο ή τρεις super και οι επόμενες σκάνε κατώτερες των προσδοκιών... Και απ'το γραφείο λένε να τους παίρνουμε όταν κάτι δεν πάει καλά. Δηλαδή ενώ της τον έχεις καρφωμένο στην όπισθεν, παίρνεις το κινητό και λες στην τηλεφωνήτρια ότι δεν τον παίρνει όλο και σου λέει μα και μου.... Είναι δυνατόν να γίνει αυτό;;;; Απλά θέλει μεγαλύτερο ψάξιμο γιατί διαμαντάκια βρίσκονται παντού. Και στα ελευθέρας....Ματάκι
03 Οκτωβρίου, 2018
@ NICK TRIVE
Τη σκαπουλαρα λόγω προτέρου εντίμου ερωτικού βίου
@ mrstudiotherapyy
Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
@ mysterious
Έτσι είναι η πορνοζωη... έχει τις θετικές και τις αρνητικές συναντησεις... ψάξιμο και έρευνα και προχωράμε παρακάτω!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5