Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 7 10
Call-Girls 11961
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συναντηση στα Χανια, αλλα δεν περιλαμβανεται στις επιλογες (παλι)... Γραφω τωρα γιατι το ειχα ξεχασει και αφου εχω χρονο τωρα, ας υπαρχει για οταν ξαναερθει... Ειναι οντως ψηλη και πολυ ομορφη στο κορμι και στο προσωπο (στο προσωπο εχει κανει πλαστικες που χαλανε την εικονα γιατι ηταν ομορφη και δεν τις χρειαζονταν, κριμα...). Ειναι απο το Καζακσταν και εχει καποια ασιατικα χαρακτηριστικα που εμενα μου αρεσαν. Μιλαει αγγλικα (συνεννοεισαι δηλαδη) και ειναι πολυ γυμνασμενη, κατι που τη σωζει στον αγωνα, γιατι δε μπορω να πω οτι μου εβγαλε διαθεση, απλα λογω του οτι ειναι γυμνασμενη μπορει να κανει πολλα στον αγωνα χωρις να κουραζεται (και ο νοων νοειτο)... Εγω βεβαια την κουρασα λιγο, επειδη ημουν εγω πτωμα απο τη δουλεια, με αποτελεσμα προς το τελος που ηθελε να με τελειωσει δευτερη φορα, να γυρισει σε καποια φαση και να μου πει: "I can't do more, fuck me if you want please, but I don't know what else to do...", λιγο εκνευρισμενα (και με καποια λαθη στη συνταξη, εγω το ψιλοδιορθωσα), με αποτελεσμα να τη γαμησω δυνατα για να τελειωσω, χωρις αυτη να διαμαρτυρεται (αλλωστε το ζητησε). Το στοματικο της αρκετα καλο (και μπαλακια χωρις να της το πω εγω), αρκετα στενη (κωλο δε δινει) και πολυ καθαρη και με πολυ καλα στησιματα ωστε να αναδεικνυεται το φοβερο σωμα της (δε μπορω να βαλω παραπανω γι' αυτο δεν εχει 10 εκει), ενω τα παιρνει και σε στομα-προσωπο (εξτρα βεβαια). Αν ειχε λιγο περισσοτερη διαθεση και δεν εβγαζε μια απαθεια και μια αποστασιοποιημενη συμπεριφορα, θα ηταν ενα απο τα καλυτερα meeting μου, αν και περασα αρκετα καλα. Σημειωστε οτι δεν ειναι ανεξαρτητη αν και δηλωνει τετοια (σας λεω κατι καινουριο, το ξερω...). Αν την πετυχαινα ξανα, μαλλον θα ξαναπηγαινα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
999
Πόντοι:
371
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, chris1955, satyrus και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Οκτωβρίου, 2018
που μπορουμε να βρουμε τηλεφωνο
(Updated: 06 Οκτωβρίου, 2018) 05 Οκτωβρίου, 2018
σε ποιο site τη βρίσκουμε?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2