Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 8 10
Call-Girls 20820
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αναπάντεχος νικητής του FFBB της 9/9/2018, αποφάσισα να εξαργυρώσω το λαχείο μου και να τιμήσω τους συναγωνιστές που συνέβαλαν. Κλείνω το ραντεβού την προηγούμενη της συνάντησης χωρίς πρόβλημα όμως δυστυχώς... το γραφείο το είχε ξεχάσει! Το κατάλαβαν όταν τους πήρα για το δωμάτιο. Βέβαια οφείλω να ομολογήσω ότι άμεσα διόρθωσαν το λάθος και έστειλαν την κοπέλα μέσα σε 30' από την ώρα που τηλεφώνησα. Όπως πολλοί έχουν γράψει η Nika είναι το κορίτσι της διπλανής πόρτας, όμορφο και απλό. Απόλυτη φάση GFE, είναι η κοπέλα που θα ήθελες να είχες. Η Nika είναι από την Γερμανία, από μικρή στην Ελλάδα και μιλάει άψογα ελληνικά. Δεν έχεις κανένα πρόβλημα συνεννόησης. Η συμμετοχή της καλή, τα δουλεύει τα λεφτά της. Υπάκουη, θα κάνει ότι της ζητηθεί χωρίς μα και μου. Είναι άνετη και συνειδητοποιημένη γι αυτό που κάνει, πράγμα το οποίο βγάζει στο κρεββάτι με καλή απόδοση. Είναι πεντακάθαρη και προσεκτική. Τα του αγώνα δεν νομίζω ότι ενδιαφέρουν κάποιον και συνεπώς δεν θα μπω σε λεπτομέρειες. Συνοπτικά λοιπόν:

- Εμφάνιση (πρόσωπο): Συμπαθητικό με ωραία μάτια
- Εμφάνιση (σώμα): Πολύ καλό
- Γενική συμπεριφορά: Άψογη
- Επικοινωνία: Άριστη
- Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή: Πολύ έμπειρη
- Σχέση απόδοσης/τιμής: Καλή

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 11, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
ulyssesu
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
556
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 wired77, Iso13, koumanidas και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού