Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 22 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καινούργιος στο άθλημα και έχοντας φάει κάποιες φόλες, είπα να επιλέξω ένα αξιόπιστο γραφείο. Αυτό έδειχναν οι κριτικές που είχα διαβάσει τουλάχιστον! Η επικοινωνία με το γραφείο πολύ καλή! Την προσοχή μου είχε τραβήξει η Σοφία και είπα να δοκιμάσω. Την πέτυχα με την πρώτη και την έκλεισα! Η Σοφία έφτασε στην ώρα της. Είναι μια πολύ όμορφη γυναίκα γύρω στα 30 με εξαιρετικό σφριγηλό σώμα με τέλειες αναλογίες που οι φωτογραφίες μπορεί και να την αδικούν.
Ξεκινήσαμε με λίγη κουβεντούλα και χωρίς πολλά έκανε το ντουζάκι της και καταλήξαμε στο κρεβάτι. Εγώ ήμουν ήδη καυλωμένος. Ξεκίνησε με θεϊκή πίπα βαθιά με ωραία χάδια στα @@ την οποία την έκοψα πολύ γρήγορα γιατί ήμουν έτοιμος να τελειώσω. Την έστησα μπρούμυτα και μέσα σε ένα λεπτό είχα τελειώσει. Με είχε κάνει πύραυλο. Στο Social η Σοφία είναι πολύ καλή και ευχάριστη πράγμα που σε κάνει να ξεχνάς ότι έχει πληρώσει για να κάνεις σεξ. Στον Δεύτερο γύρω η Σοφία πήρε την πρωτοβουλία και άρχισε να με γλύφει μέχρι που ξεκίνησε και πάλι αυτή την Θεϊκή πίπα! Αυτή την φορά έκατσα και την απόλαυσα. Από την καλύτερες πίπες. Την γύρισα στα τέσσερα για να έχω θέα το σφιχτό της κωλαράκι και κάπως έτσι ήρθε και η δεύτερη κατάθεση. Η Κοπέλα δεν παίζεται, είναι εξαιρετική! Εννοείτε ότι θα την ξαναπάρω γιατί με έκανε να αισθανθώ πολύ άνετα και θέλω να δοκιμάσω και άλλα πράγματα μαζί της! Πραγματικά πολύ ευχαριστημένος!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 18, 2014
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
547
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, chris1955 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού