Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 1 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Με αυτή την κριτική θέλω να βοηθήσω όσο μπορώ τους συναδέλφους μου για να ξέρουν πού βαδίζουν.
Με το γραφείο έχω πολύ καιρό που νταλαβέρι ζούμε και είμαι υπέρ ευχαριστημένος.
Πριν να συναντήσω την κοπέλα αυτή είχα ακόμα στα χείλη μου την γλυκιά γεύση της προηγούμενης κοπέλας από το γραφείο που την είχα πάρει πριν 5 μέρες. Με αυτήν είχα περάσει φανταστικά αλλά έλα που ο μ****** ήθελα αλλαγή.
Μόλις ανοίγω την πόρτα του ξενοδοχείου συναντώ μπροστά μου μία πανέμορφη κοπέλα που όντως πρέπει να είναι 19 χρονών.
Ψύλλοι με όμορφο πρόσωπο, με πάρα πολύ καλά Αγγλικά η πρώτη εντύπωση πάρα πολύ καλή. Έλα που τα καλά όμως τελειώνουν εδώ.
Κάνει το μπανάκι της και έπιασε δουλειά για τσιμπούκι. Πιο amateur τσιμπούκι δεν έχω δει στη ζωή μου, λες ότι ήμουν ο πρώτος στην ζωή της. Στο αγώνα τώρα. Μηδέν πρωτοβουλίες, και καθόλου κέφι για να σε φτιάξει. Με χίλια ζόρια τελειώνω το πρώτο γκολ μετά από 30 λεπτά. Για δεύτερο γύρο δεν είχα καθόλου διάθεση αφού δεν με έφτιαχνε καθόλου. Της λέω να κάνει μπανάκι και αν θέλει να φύγει, και έτσι έκανε.
Αυτά εκ μέρος μου από την συνάντηση με την Enni.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 05, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Prosenton
Σεβαστός
Εγγραφή:
29 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
1.105
Πόντοι:
1.010
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, doc_lin, Sexomechanic και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Σεπτεμβρίου, 2018
Το θέμα είναι ότι δεν είχε όρεξη....άμα έχει όρεξη το πιπινοαματουρι σε φτιάχνει....
11 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγώ κρίνω με βάση τη εμπειρία της κοπέλας και με αυτό που μου πρόσφερε σε αυτά τα ραντεβού.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2