Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 18 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ruslana λοιπον μια εκπληκτικη κορασιδα με πολλη ορεξη. Μπηκα και περασαμε μετα τις χαιρετουρες απευθειας στον αγωνα. Μπανιο κανω παντα απ το σπιτι για να μην χανω χρονο οποτε lights off. Ειναι ψηλη για γυναικα στο 1,73 με τα τακουνια ηταν ψηλοτερη απο μενα, μικρο στηθος Α αλλα με καλη ρωγα, αψεγαδιαστα μπουτια και κωλαρα λεια και στρογγυλη, οχι ομως σαν της Σαντρα που περιγραφει ο Magistick συναγωνιστης, ειναι μεν μεγαλουτσικη αλλα οχι τοσο. Με ρωτησε τι μου αρεσει και αρχισε τα κολπα να με κοιταει λαγνα και να φυλαει πολυ αγρια και παθιασμενα, μεχρι και χειλη δαγκωνε. Επικοινωνια φουλ στα αγγλικα δεν αρνηθηκε τιποτα παρα μονο μια σταση στο ορθιο να την κραταω λεγοντας οτι ειναι βαρια. Αλλαξαμε πολλες στασεις που ειχαν λιγη διαρκεια γιατι ημουν ετοιμος να εκραγω συντομα και το καθυστερουσα. Πιπα αρκετα καλη τον επαιρνε ολο μεσα, οχι deep throat αλλα δεν μου αρεσει κιολας, εγλυψε και μπαλες. Την εβαλα απο πανω μου και τελειωσα εκει. Διαλλειμα μπανακι και για τους 2, εγω της ειπα να παει να κανει βασικα, και 2ος γυρος. Μετα το σοσιαλ το πηραμε πιο χαλαρα αυτη τη φορα γιατι ειχα κουραστει. Το μουνακι της γενικα ηταν στενο δεν υγραινοταν και βαλαμε και τζελ για εξτρα λιπανση. Την κουρασα αρκετα που δεν τελειωνα και της ειπα "be dirty" . Αρχισε να παιζει το μουνακι της να χωνει δακτυλα και στην κωλοτρυπιδα, ενω εμενα δεν με αφησε οταν το δοκιμασα στον πρωτο γυρο, βλεποντας την τον επαιζα και εχυσα για 2η φορα. Πρωκτικο δεν κανει αυτο το διαστημα γιατι εχει ενα θεμα παρολο που της αρεσει. Θα την επισκεπτομουν ξανα μονο αν βαλει και το πρωκτικο. Τρελιαρα και γελαστη και αγρια μαζι. γλωσσοφιλα ατελειωτα καθ ολη την διαρκεια. Fair choice!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 05, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
110€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
3.978
Πόντοι:
6.050
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, chris1955, Professoras και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού