Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 53 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 57835
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Έχοντας διαβάσει τις κριτικές των υπολοίπων μελών για την Ξένια,αποφάσισα να την συναντήσω διότι δεν είχα κάποια εμπειρία με skinny γυναίκα!!!
Η συννενόηση με το γραφείο εύκολη και η κοπέλα ήταν στην ώρα της στο σημείο συνάντησης!!!
Εμφανισιακά Η Ξένια είναι κοντούλα,υπολογίζω γύρω στο 1.55 ή και πιο κάτω και Πολύ αδύνατη με μικρό (εώς πλάκα) βυζάκι αλλά με αρκετά καλή ρώγα!!!
Είχα διαβάσει ότι ήταν αδύνατη αλλά δεν περίμενα να ήταν πετσί και κόκκαλο και το πρόσωπο της ήταν στεγνό.
Βέβαια αν εξαιρέσεις ότι είναι στεγνό Το πρόσωπο της (για μένα, για τους άλλους δεν ξέρω γιατί γούστα είναι αυτά) είναι ωραίο και συμπαθητικό!!!
Ευχάριστος χαρακτήρας,με αρκετή όρεξη όμως και διάθεση να ικανοποιήσει τον πελάτη της!!!Και αυτό φάνηκε (Και) όταν Μπήκε μέσα στο δωμάτιο,με πολύ καλή διάθεση και κατευθείαν επίθεση!!!
Η συνάντηση περιέλαμβανε 1 γύρο (1 Γεμάτης Ώρας) δυνατού,πρόστυχου σεξ!!! (Σε Όλες Τις Στάσεις)Εξαιρετικά,βαθιά,με μπόλικο σάλιο τσιμπουκώματα!!!Καλό γλύψιμο και ρούφηγμα αρχιδιών Και από τα καλύτερα γλυψίματα ποδιών που μου έχουν κάνει ever!!!Rockon Σαν Σκλάβα!!!
Έγλυψε κωλοτρυπίδα μετά από παρότρυνση μου,αλλά ήταν ήπια (μου αρέσει πιο έντονο και βαθύ γλύψιμο!!!)
Αντέχει δυνατό γαμήσι σε διάφορες στάσεις (κυρίως στα 4),με μπόλικα κωλοσκάμπιλα,Χαστούκια στο πρόσωπο και προστυχόλογα/μπινελίκια!!!
Αν και η κωλοτρυπίδα της είναι αρκετά δουλεμένη,μου ζήτησε ευγενικά να μην την γαμήσω.Επιφυλάσσομαι στην επόμενη συνάντηση να της κάνω ένα αξέχαστο anal prolapse!!! Rockon
Φτάνοντας στο ζενιθ,αφαίρεσα το προφυλακτικό και εναπόθεσα αρκετή ποσότητα σπέρματος για να γεμίσει και να ξεχειλίσει ελαφρώς το στοματάκι της!!! Έφυγε μπουκωμένο και με νάζι για ντουζάκι!!!
Συστήνεται αποκλειστικά σε άτομα που γουστάρουν PSE δυνατό σεξ και όχι σε αγαπούληδες κλπ.
Είναι πραγματικά για πολύ - μα πολύ - ιδιαίτερα γούστα όχι λόγω του μικρού σώματος αλλά κυρίως λόγω του εντελώς Skinny Slave/Submissions Girl!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Giorgio6969
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
496
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, billaek21, THV και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού