Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 18 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
"Με ατομική μου ευθύνη Κουλ και γνωρίζοντας τις κυρώσεις , που προβλέπονται από τις διατάξεις του Ν. "69" (μη ψάχνετε, νόμος των μικροτσούτσουνων παπούληδων), δηλώνω Γερο-μύστης ότι: οι αναφορές της εργαζόμενης στο μέγεθος του πέους κρίνονται ως παντελώς αναληθείς". Καπέλο

Το ραντεβού έλαβε χώρα πριν τας διακοπάς, το κορίτσι δεύτερη μέρα στο γραφείο και ήταν φουλ. Στο Link παρακάτω αναφέρω που έχει εργαστεί.

https://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=219698.msg8467166#msg8467166

Η συνεννόηση με το γραφείο άψογη, εκ των υστέρων μετά το πέρας του ραντεβού εζητήθει feedback (!). Ναι!

Η πόρτα άνοιξε και αποκάλυψε μία εύθυμη Σαμιώστισα 1,70 με μαλακό σιλικονάτο στήθος, καμπύλες, στενή μέση άσπιλο δέρμα, ξανθά θα έλεγα πλατινέ μαλλιά χαριτωμένο πρόσωπο και με τεράστια χείλια και διάθεση να αναστήσει και νεκρούς. Το γλωσσόφιλό της βαθύ ...

"Αστα ... με 20 πίπες Σπασίκλας και 10+ Εμμμμ ραντεβού την ημέρα πρήζονται, το πρωί είναι αλλιώς, ύπνο? 2-3 ώρες μόνο δουλεύω φουλ." Προσκύνημα

Εκανε πρώτη ντουζάκι και ύστερα εγώ. Βγήκα με την πετσέτα η Ασημίνα με περίμενε ολόγυμνη στο κρεββάτι παρέα με το μικρό και κομψό αποτριχωμένο μουνάκι της Έρωτας . Αφησα την πετσέτα και "πω πω ρε πούστη αυτό θα μπει???? " Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Money MouthMoney MouthMoney Mouth σαφώς τρακαρισμένος Ντροπή κοίταξα κάτω, το ίδιο γνώριμο μετριοπαθές μεν σκληρό δε πλέον λόγω του θεάματος, εργαλείο ταλαντευόταν ανάμεσα στα πόδια μου. Χμμμ; Παρότι το ταίζω αιδοία και όνειρα Έρωτας για περισσότερα αιδοία, δεν έχει γίνει μεγέθους ανακόντα.

"Νομίζω υπερβάλλεις με τρολάρεις" - "άσε ξέρω καλύτερα", υπέθεσα ότι ήταν ελιγμός διαφυγής ώστε να μην κοπιάσει πολύ, αλλά η συνέχεια με διέψευσε. Η κοπέλα είναι τέτοιας θετικής διάθεσης θα μπορούσε να είναι ψυχοφάρμακο.

Η πίπα τεχνικά καλή με λίγο χέρι, γλύψιμο στη βάλανο, παίξιμο με τα χείλια και ρολάρισμα πάνω στη βάλανο, μαλακά φτυσίματα και ρουφήγματα όλα comme il faut. Γερο-μύστης

Είχα φτάσει στο αμήν ... την έβαλα να καθήσει reverse cowgirl και άρχισε (ναι αυτή άρχισε) το σφυροκόπημα. Η θέα αυτού του κώλου ήταν μοναδική, ο κακόμοιρος δεν το ήξερε ακόμη αλλά το μέλλον του ήταν προδικασμένο Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης . Το μουνάκι της ρούφαγε το πέος μου πάνω κάτω έως τη ρίζα, άλλοτε γρήγορα και άλλοτε αργά και βασανιστικά... Money Mouth Δάγκωνα τη γλώσσα μου για να μην τελειώσω Κατσικογάμης.

Σε κατάσταση νάρκωσης πλέον από τις ενδορφίνες άρχισα τις μπάτσες στον λευκό άσπιλο κώλο Ναι!. "Μόνο αυτόοοοο έχειειεις ???? Αυτό είναι ????" . Ηφωνή αργόσυρτη ωσάν από το υπερπέραν, ο Dirty κοίταξε τον ουρανό σκεφτόμενος Money Mouth ότι το σύμπαν βαρέθηκε τις μαλακίες του Μαλακία - άντε να τελειώνουμε ο βαρκάρης να τον περάσει στην άλλη όχθη. Αντί αυτού η φωνή συνέχισε "Δεεεν έφαγες σήμερα? ΠΙΟ δυνατά" - Συνήλθα ...

Την έβαλα στο πλάι με θέα το μουνάκι της και άρχισα να σφυροκοπώ, να μπατσίζω τα ροζ πλέον κωλομέρια (με φειδώ) η κατάθεση των εκατομμυρίων χαζοχαρούμενων και ευτυχισμένων πλέον σπερματοζωαρίων έγινε στην κοιλιά της. Ναι! Η κοπέλα δεν λέει όχι σε τίποτα, η ελληνική καταγωγή της δίνει άψογη συνεννόηση στη διάρκεια του σεξ.

Στο σόσιαλ πολύ καλή " Respect πως μπορείς μετά από τόσα ραντεβού να έχεις τέτοια διάθεση??? Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;" - " Γιατιιιι ???? Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο σιγά παίρνω τις πούτσες μου και όσα πάνε και όσα έρθουν ΓαμήσουΓαμήσουΓαμήσου . Επίσης είμαι original bisexual βρες μου ένα καλό μουνί την επόμενη φορά να ΜΠΩ όλη μέσα" -"δηλ?" - "να το γλύψω" - "κάτι έχω στο μυαλό μου - είπα" Σπασίκλας

Στο δεύτερο γύρο τοποθέτησα 3 μαξιλάρια και την έβαλα μπρούμητα. "ΗΝΕΓΚΕΝ" είπα. "Είσαι με τα καλά σου??? αυτό????" είπε χαιδευτικά. "Θα πέσει άφθονο σάλιο" + "και κρέμα - συμπλήρωσε συτή κάνοντας μία κίνηση να την πιάσει"

Αφού πλέον η επίμαχη περιοχή είχε λιπανθεί όπως οι κύλινδροι που δέχονται τα σφυρήλατα πιστόνια Ναι! , και με τις κατάλληλες δακτυλοσκοπήσεις Γερο-μύστης αρχίσαμε το έργο σε ρυθμό ατμομηχανής Jethro Tull Κεφάλι σε τοίχο!. Η Ασημίνα ήταν με φάτσα στον τεράστιο καθρέπτη, οι γκριμάτσες της αναποφάσιστες μεταξύ καύλας και πόνου ήταν όλα τα λεφτά... Δεν ξέρω ποια ήταν τα Γόμορρα ΛύπηΛύπη σίγουρα ήξερα το Σόδομα Money Mouth . Το τέλος ήρθε η Ασημίνα έσπρωξε την λεκάνη να τον πάρει έως τη ρίζα τις στιγμές του τέλους...

Μετά από 5άλεπτο ρηλάξ ήρθε ο αποχαιρετισμός με τις κατάλληλες φιλοφροσύνες από αμφότερους.

Σίγουρα ένα πετυχημένο ραντεβού. Την συστήνω Έρωτας. Το πρακτορείο εξαιρετικό. Γερο-μύστης

Ομως σύντομα θα γράψω για ένα άλλο "ατυχές" ραντεβού. Money Mouth

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
220€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Dirty69
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
13 Απρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
7.213
Πόντοι:
23.470
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Reporter, Alexander81 και 40 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού