Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 9 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντηση πριν λιγο με την Νταρια στο γνωστο ξενοδοχειο της αμαρτωλης λεωφορου.
Συνεννόηση με το γραφειο αψογη, με ειδοποιουν αν μπορω να παω λιγο νωριτερα οποτε, αφιξη στο ξενοδοχειο νωριτερα, τηλεφωνημα , δωματιο κ ασανσερ για τον 2 οροφο.
Μου ανοιγει η Νταρια και με υποδεχεται με ενα σετ μαυρα εσωρουχα και ενα διαφανο ρομπακι πανω στα τακουνια και χανω το φως μου .
προσωπο πιο γλυκο απο αυτο που δειχνει στις φωτογραφιες ( πραγμα που της το ανεφερα οτι πρεπει να αλλαξει τις φωτο της γιατι την δειχνουν πιο αγρια ενω δεν ειναι)και πολυ ευχαριστη κοπελα με πολυ χιουμορ και διαθεση ανεβασμενη .
Αγγλικα αψογα .
Εχει αρκετο χιουμορ και μετα απο μερικα αστειακια δικα μου, που ανταποκρινοταν αψογα και αφου εχει σπασει ο παγος ειμαι σιγουρος οτι θα περασω καλα και κατευθυνομαι στο μπανιο για φρεσκαρισμα .
Βγαινοντας και ξαπλωνοντας στο μονο κρεβατακι με τον γιγαντα αυτο οτι θα βρεθουμε στο πατωμα.
Βγαζει το σουτιεν και ξεχειλιζει το υπεροχο αυτο στηθος που μορεις να ασχολεισαι μερες με αυτο, φιλακια στην αρχη διστακτικα που κατοπιν εξελιχθηκαν σε πιο ζεστα και απο μονη την κατεβασμα για τρομπονι που ηδη ηταν καγκελο πολυ βαθυ και υγρο παιξιμο .
Την γυριζω ομως ανασκελα και αρχιζω το γλυψιμο απο τον λαιμο οπου εκει παρατηρω και πιρσινγκ κ στο λαιμο εκτος απο τον αφαλο ( τι κανουν οι καργιολες και γαμανε το σωμα τους ) και κτεβαινω αργα και βασανιστικα προς τα κατω οπου αρχιζω να της περιποιουμαι το μοσχοβολιστο και ατριχο γατακι της . εδειχνε να το ευχαριστιεται με αναστεναγμους και να τριβει τις βυζαρες της .Αφου την αποτελειωσα μου λεει fuck me please περασμα σκουφου και πρωτη σταση σε ιεραποστολικο με γλωσοφιλα και κραυγες αληθοφανείς γυρισμα στα 4 και σφυροκοπημα κανα 10λεπτο με ελαφρα κωλοσκαμπυλα οπου και επειρθε το τελος .
Πολυ ευχαριστη εμπειρια αλλα μαλλον χρειζεσαι ωρα για να εξερευνησεις αυτον τον τσολια
Κουβεντουλα για που πηγα διακοπες και ειμαι τοσο μαυρος και αλλες μαλακιουλες , μπανακ και βουρ...
θα κατσει μεχρι σεπτεμβριο ελλαδα οποτε μπορει να κανω ενα επαναληπτικο για περεταιρω εξερεύνηση του μουναρου αυτου .
Αυτα! να περναμε καλα και να γαμαμε καλυτερα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.929
Πόντοι:
2.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, john100, blizardeye και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού