Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 3 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Liza είναι μια ξανθιά μετρίου αναστήματος κοπέλα με ωραίο χαρακτηριστικό λευκό δέρμα.
Είναι ψιλοζουμερή αλλά τα πιασίματα που έχει και γενικά οι αναλογίες της βγάζουν ένα καλοσχηματισμένο/ταιριαστό σύνολο,τουλάχιστον για τα δικά μου γούστα.

Γλυκιά και δροσερή στο πρόσωπο,οι φωτογραφίες με το κάπως "μαύρο" μακιγιάζ την μεγαλώνουν και σίγουρα την αδικούν ενώ αυτές στις οποίες είναι ολόγυμνη είναι αντιπροσωπευτικότατες του σωματότυπού της.

Κάπως μαζεμένη και μαγκωμένη στην αρχή,λύθηκε όταν άρχισα να της μιλάω στη γλώσσα της οπότε και "έδειξε" ακόμη ομορφότερη με τα χαμόγελα που έσκαγε κατά τη διάρκεια της μικρής κουβέντας μας.

Στο προκαταρκτικό πιάτο και εδώ ακολούθησε μαζεμένη τακτική-ή μάλλον τακτική ανίχνευσης εδάφους:
Δηλαδή αρχικά ήταν διστακτική.
Αλλά όταν κατάλαβε προς τα που θέλω να πάει η συνάντησή μας,προχώρησε παρακάτω με βαθιά και ολοένα πιο χορταστικά γλωσσόφιλα-ερεθιστικά τριψίματα σε όλο μου το σώμα.
Ιδιαίτερο τόνο έδιναν οι πνιχτές ανάσες της,αληθοφανείς και πολύ καλές για να με προκαλέσουν ακόμη περισσότερο.

Ευλύγιστη παρότι δεν είναι στεγνή,είχε μια ρυθμικότητα στις κινήσεις της επιτρέποντάς της να καθοδηγεί (πλέον) τη συνεύρεση.
Σε κάποιους πιο έμπειρους,αυτό ενδεχομένως να καταγραφεί στα μείον της,μια και κάποιες στιγμές οι κινήσεις της είχαν έναν περίεργα "λαίμαργο"/γρήγορο ρυθμό που θα μπορούσαν να σε τελειώσουν πιο σύντομα.
Απ'την άλλη όμως σου έδινε την αίσθηση μιας ωραίας Ρωσιδούλας διψασμένης για πήδημα που ήρθε αποφασισμένη να ξεδώσει!

Το στοματικό της αρκετά καλό.
Βαθύ,γενικά υγρό-που το τόνισε ακόμη περισσότερο όταν της είπα συγκεκριμένα τι θα μου άρεσε-και με απόπειρες πορνοσταρικού πνιξίματος.
Γενικά έδωσε έναν ερεθιστικό τόνο ανεβάζοντας και εδώ σταδιακά τις επιδόσεις της.

Στο κυρίως μενού,ήταν πάρα πολύ καλή στο ιεραποστολικό.
Θηλυκό κορμί,είχε ανοίξει χορταστικά τα πόδια της για να δεχτεί τα μπασίματά μου.
Τα λυγίσματα όπου έπρεπε και οι πολύ καλές τοποθετήσεις των ποδιών της,επέτρεπαν και έκαναν ακόμη πιο βαθιές τις διεισδύσεις μου.
Η πολύ καλή και στενή η αίσθηση που είχε,βοηθούσε και έκανε απολαυστικό το όλο σκηνικό συνοδευόμενο πότε με το βύζαγμά μου στο ωραίο ζουμερό στήθος της και πότε με βαθιά γλωσσόφιλα.

Αν και καταλαβαίνοντας τις αντοχές μου,ήμουν έτοιμος να τελειώσω κάπως έτσι,την δοκίμασα και στο πισωκολλητό.
Στήθηκε σωστά,δέχτηκε αδιαμαρτύρητα την επίθεσή μου που συνοδεύτηκε από κωλοσκάμπιλα και γενικά από πιο δυνατό ρυθμό ενώ έκανε ωραίο παιχνίδι γυρνώντας το κεφάλι της προς το μέρος μου και κοιτάζοντάς με προκλητικά.
Λίγο με αποσυντόνισε στην αρχή όταν έκανε κάποιες κινήσεις μπρος-πίσω αλλά αμέσως κατάλαβε και το διόρθωσε αφήνοντας να δίνω εγώ τον τόνο ως το τέλος.

Όμορφη,δροσερή,ενεργητική,δοτική,ευχάριστη,η Liza είναι μια προτεινόμενη επιλογή για όσους θέλουν να περάσουν πολύ ευχάριστα,σε σχετικά νορμάλ ρυθμούς.
Δεν είναι η πορνοστάρ ούτε θα μείνει αξέχαστη σε αυτούς που ίσως επιζητούν τέτοιες υπηρεσίες αλλά αυτό που κάνει,όπως το κάνει,σου αφήνει μια ωραία και πολύ "γεμάτη" ικανοποίηση.

Ελπίζω να βοήθησα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 18, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
891
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LITHOS 77, Bugatti, mixalis mixoy και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού