Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 49 10
Call-Girls 92502
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Έχω βρεθεί με τη Vika 2 φορές.
Η ημερομηνία είναι ενδεικτική (σημερινή).
Η επικοινωνία έγινε με κλήση αν και απαντά και σε SMS (όχι πάντα). Δεν ήταν πάντα εύκολο να τη βρω (είτε γιατί το τηλέφωνο ήταν κλειστό είτε γιατί δεν απαντούσε).
Είναι μια petite κοπέλα περί το 1.65, περίπου 28 ετών, λεπτή με ανοιχτόχρωμα ίσια μαλλιά, σπιρτόζικα μάτια & όμορφο πρόσωπο με λεπτά χαρακτηριστικά που δεν περνά απαρατήρητη στο δρόμο.
Είναι άνετη, ήρεμη κι ομιλητική και σπάει τον πάγο γρήγορα ιδιαίτερα αν είσαι κι εσύ χαλαρός.
Ήρθε και τις 2 φορές με 10-15 λεπτά καθυστέρηση, casual αλλά όμορφα ντυμένη κι ελαφρά αρωματισμένη (καμμία σχέση με την εικόνα του call girl που έχουμε οι περισσσοτεροι).
Στο 1ο ραντεβού μπήκε για μπανάκι και βγήκε με την πετσέτα της για να αρωματιστεί ενώ στο 2ο ήταν έτοιμη από το σπίτι.
Το σώμα της είναι λεπτό (όχι γυμνασμένο) με ωραίο φτιαγμένο στήθος (2αρακι), πεταχτό κωλαράκι και περιποιημένα δάκτυλά. Κουκλίστικο!
Δίνει ωραία γλωσσόφιλα και κάνει πολύ ωραίο στοματικό με σάλιο και περιποίηση της περιοχής ενώ ταυτοχρονα σε κοιτάει στα μάτια.
Δείχνει να απολαμβάνει το sex και είναι ευέλικτη παίρνοντας άνετα & σωστά όλες τις στάσεις. Μπορει μάλιστα να έρθει σε οργασμό αν την περιποιηθείς όπως πρέπει.
Μπορείς να μιλήσεις άνετα μαζί της για διαφορά θέματα.
Έχει μια χαλαρή αίσθηση του χρόνου και στα πλαίσια αυτά κάνει στο διάλειμμα τσιγαράκι κι ελέγχει το τηλέφωνο της, αλλά σε καμμία περίπτωση δεν σου αφαιρεί χρόνο από το ραντεβού. Προσπαθεί να μη σε αφήσει παραπονεμένο και για αυτό βγαίνει εκτός προγράμματος.
Αποτελεί πλέον μια σίγουρη επιλογή αν θέλω να περάσω καλά & χαλαρά με ένα καθαρό και δροσερό κορίτσι που του αρέσει αυτό που κάνει.
Μέχρι την επόμενη φορά...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotiris90, hannibalidis, doc_lin και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Αυγούστου, 2018
Φιλε μου μπορεις να μου στειλεις το τηλεφωνο της!
17 Νοεμβρίου, 2018
Hi
Can I get her number plz
K
Keni00
28 Δεκεμβρίου, 2018
Μπραβο μεγαλε κατατοπιστικοτατος.
Τηλεφωνο μπορεις να στειλεις.
15 Απριλίου, 2019
Μπορώ να έχω το τηλέφωνο?
16 Απριλίου, 2019
Ωραία ακούγεται.το τηλ της που μπορώ να το βρώ?
03 Φεβρουαρίου, 2020
Μπορώ να έχω το τηλ?
29 Φεβρουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ένα τηλέφωνο βρε παιδια
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7