Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 4 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 7564
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η κοπελαειναι τουμπανο με ψευτικες βυζαρες κωλαρα κ προσωπο για αγρια τσοντα το οποιο κ το επραξα. ο κυριοτερος λογος που την προτιμησα ηταν επειδη στο σαιτ αναγραφει οτι μπορω να γυρισω τσοντα μαζι της αν θελω. στην πραξη η κοπελα ειναι καλη αλλα οχι τπτ το ιδιαιτερο που θα σου μεινει. πιπα καλουτσικη με μπολικο σαλιο αλλα χερι. στασεις δοκιμαστηκαν πολλες με κορυφαια reverse cowgirl οπου κουναγε πολυ ωραια την κωλαρα της κ εγω φχαριστηθηκα σφαλιαρες. ολα αυτα ενω την τραβουσα οποτε ηθελα βιντεο με τι κινητο. στο σεξ επαιρνε πρωτοβουλιες αλλα τα στησιματα της ηταν τετοια που δεν με αφηνε να την γαμησω οσο δυνατα ηθελα κ το χειροτερο δεν δεχοταν στα 4 επειδη ποναγε οπως ελεγε.ρε γαμωτο δν ηξερα οτι τελικα να την εχεις μεγαλη ειναι τοσο προβλημα. λιγο καιρο πριν συναντησα την λιλα απτο athens diva για 2η φορα(κριτικη θα ανεβει συντομα) κ δεν μουεδωσε κωλο για αυτο λογο. ελεος δηλαδη. συνολο την εχυσα 3 φορες σε καποτα κ στηθος. πηγα μια φορα να την χυσω κ μαπα αλλα μου λεει ειναι εξτρα. αστο λεω καλυτερα 30 ευρω για cif ειναι πολλα. συμπερασματκΑ η κοπελα ειναι ενα τουμπανο βγαλμενη απο high class τσοντα αλλα εμενα που μου αρεσει το δυνατο κ εντονο σεξ δεν ικανοποιησε τα γουστα μου. το ισως στο αν θα την ξαναβλεπα ειναι κυριως για τα βιντεο που την τραβας οσο την γαμας(αφηνει να τραβας κ την μαπα της) κ γιατι πραγματικα απο θεμα εμφανισης ειναι απτα καλύτερα που παιζουν αυτη τη στιγμη αλλα ως εκει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
250€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
duckyduck
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
465
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, olotyxeros, THV και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού