Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 53 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 57846
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντηση ελαβε χώρα πριν κάποιο διάστημα! Ήθελα ενα skinny μωράκι που να δίνει κωλο και η ματια μου έπεσε στο κωλαρακι της Ξενιας. Το ραντεβού κανονίστηκε στον Πριαμο. Το μωράκι ήρθε στην ώρα του. Εμφανιση: Λιγο πιο αδύνατη απο τις φωτογραφίες με ωραίο πεταχτό κωλαρακι για σκίσιμο... Ήρθε ντυμένη όπως ακριβώς ζήτησα με κολλητό μινι φόρεμα. Άρχισε το μπαλαμούτι άμεσα και ο πουτσος μου είχε γίνει κάγκελο. Η Ξενια γούσταρε με την άμεση ανταπόκριση μου και γονάτισε να ανακουφισει την καυλα απο το πεινασμένο για κωλο εργαλείο μου Ναι!! Πίπα πολυ καλη, βαθιά και με πολυ όρεξη. Πέρασμα ελαστικού και μόλις έκανε να γυρίσει την έστησα στα όρθια, σήκωσα το φόρεμα, κατέβασα το στριγκακι καιαρχισα να την σκίζω. Η μουνιτσα γούσταρε τη φάση και τουρλωσε το κωλαρακι της να τον φάει ακομα πιο βαθιά. Λιγο η καυλα, λιγο το καυτό μουνακι λιγο η πίπα τελειωσα σχετικά γρήγορα. Μπανακι, κουβεντούλα και η Ξενια ξανά στα γόνατα για να της γαμησω το στόμα. Την πηρα λιγο ιεραποστολικα για ζέσταμα και μετα την γύρισα μπρούμυτα και με λιγο τζελ της έκανα τον κωλο καινούργιο. Τον έφαγε αδιαμαρτύρητα με ωραίο στήσιμο και βογκητα- κραυγουλες που με καυλωναν ακομα πιο πολυ και τελειωσα μέσα. Γενικά δεν ειμαι του skinny αλλα η συγκεκριμένη με κατακαυλωσε! Αν μου ανοίξει η όρεξη ξανά για skinny μωράκι θα την προτιμήσω Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.975
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, DmtrsxXx, Ettore και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Αυγούστου, 2018
ακουστε αλανια.οσοι την ξερετε η την παρετε ,πεστε της να φαει να καρδαμοσει,αλλιως δεν την βαζω στο προγραμμα.να εχει ρε αδερφε κατι να πιανω,οχι μονο κοκαλα.παντως απ οτι διαβαζω ειναι καλη στις υπηρεσιες της.
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1