Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 10 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Παραπλανητικός ο τίτλος αλλά σκεφτόμουν τι να βάλω για να "ξεκινήσω" την περιγραφή αυτής της συνάντησης....
Όμορφες φωτογραφίες έχει η Ιουλία στη σελίδα της,καλά θα μου πείτε όλες έχουν,είναι όμως ποία σου κάνει το "κλικ"...!Έστειλα μήνυμα νωρίς το μεσημέρι και το ραντεβουδάκι μου κλείστηκε εύκολα για σήμερα τα μεσάνυχτα....Κουλ
Έφτασα στο ξενοδοχείο και περίμενα τον αριθμό του δωματίου...Μόλις τον έλαβα ανέβηκα να την γνωρίσω...Χτύπησα την πόρτα και μου άνοιξε με ένα παιδικό χαμόγελο...Όμορφη κοπέλα,σχεδόν όπως στις φωτογραφίες με ωραία ξανθά μαλλάκια,γλυκό πρόσωπο,όμορφο σωματάκι και κωλαράκι στρογγυλό...Ντροπή

Ήταν πολύ προσεγμένη με ένα ωραίο μαύρο σετ εσωρούχων με κορμάκι,επίσης άψογα μακιγιαρισμένη και αρωματισμένη...
Γνωριστήκαμε στα όρθια και φιληθήκαμε...Φορούσε όπως σας ανέφερα ένα πολύ ωραίο άρωμα και η επιδερμίδα της μύριζε υπέροχα,προφανώς από την κρέμα που είχε "απλώσει" στο σώμα της...
Εξίσου και ο τίτλος....Ως αναφορά το κομμάτι του αρώματος...Μου είπε και εκείνη πως της αρέσει το δικό μου και έτσι κάπως έσπασε ο πάγος....

Μιλήσαμε για λίγο για τα αρώματα μας και συνεχίσαμε τα φιλιά...Φιλά όμορφα με ναζιάρικο τρόπο,στην αρχή πεταχτά και μετά γλωσσόφιλα διαρκείας....
Έκανα μία μικρή διακοπή για να φρεσκαριστώ στο μπάνιο και μόλις βγήκα συνεχίσαμε τα προκαταρκτικά....
Φιλιόμασταν στα όρθια στην αρχή ώσπου με τράβηξε προς το κρεβάτι για να συνεχίσουμε...Φιλιά σε λαιμό και το υπόλοιπο σώμα ήταν η συνέχεια...Πήρα την πρωτοβουλία και όπως ήμασταν ξαπλωμένοι κατέβηκα πιο κάτω,της αφαίρεσα το κορμάκι και έλαβα θέση για περιποίηση στο πεντακάθαρο γατάκι της...Είχε πάρα πολύ καλή συμμετοχή με αληθοφανείς εκφράσεις ευχαρίστησης στο πρόσωπο της και κατευθύνοντας με,με τα χέρια της...Έρωτας

Αλλαγή ρόλων και ώρα για στοματική περιποίηση από μέρους της....Λίγη χρήση χεριού όπου ελαττώθηκε στην πορεία και στοματικό πολύ καλό με έμφαση στο κεφαλάκι...Ενώ έκανε κάποια περάσματα με καραμέλωμα στα @@@κια το οποίο απόλαυσα καθώς εδώ είχαμε την πρώτη κατάθεση με την ιουλία να μην αφήνει σταγόνα....Έτσι λοιπόν με στοματική περιποίηση ολοκληρώθηκε το πρώτο μέρος της συνεύρεσης μας....

Μικρή διακοπή για φρεσκάρισμα και από τους δύο μας,και συζήτηση για διάφορα θέματα στο κρεβάτι....Μιλά αρκετά καλά αγγλικά και η επικοινωνία γίνεται εύκολη μαζί της...!
Σιγά σιγά ξεκινήσαμε και πάλι τα προκαταρκτικά για το δεύτερο μέρος.
Με αρκετά γλωσσόφιλα δόθηκε η έναρξη ώστε να ακολουθήσουν τριψίματα και αρκετό πιπίλισμα στο στήθος της...
Γύρισμα σε 69 με πολύ καλή συμμετοχή από μέρους της.Πέρασμα του προφυλακτικού και σεξ πρώτα με την Ιουλία από πάνω.Αλλαγή για ιεραποστολικό και στη συνέχεια λίγο στα πλάγια...Η κούραση της ημέρας ήταν εμφανής με αποτέλεσμα να υπάρχει καθυστέρηση στην ολοκλήρωση...Η Ιουλία δεν το έβαλε κάτω και με ένα κοκτέιλ στοματικού και ισπανικού κατάφερε να μην αφήσει τον ΜΠΑΡΟΥΧΟ παραπονεμένο και να καταφέρει να ολοκληρώσει τη συνεδρία όπως πρέπει....Έτσι λοιπόν ολοκληρώθηκε και το δεύτερο μέρος της συνάντησης μας "ψεκάζοντας" και πάλι το στοματάκι της ιουλία....

Φρεσκάρισμα και από τις δύο πλευρές και μίας και είχε απομείνει λίγος χρόνος συζήτηση και πάλι για αρώματα και διάφορα ελληνικά εδέσματα που δοκιμάζει κατά την παραμονή της στη χώρα μας και δείχνουν πως της αρέσουν....Προσκύνημα

Με ένα γλυκό φιλί με αποχαιρέτησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον,ίσως στο επόμενο τουρ της...!

Συμπερασματικά η Ιουλία αποδείχτηκε πολύ καλή επιλογή και έδειξε δείγματα πως ο παρτενέρ της θέλει να φεύγει ευχαριστημένος.Τουλάχιστον αυτό εισέπραξα εγώ.Πιστεύω πως σε όποιον του αρέσουν τέτοιου είδους κορίτσια με βάση τις φωτογραφίες της πάντα θα περάσει όμορφα μαζί της.
Αυτά για την γνωριμία μου και συνάντηση μου με την Ιουλία,καλά να περνάτε!Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 10, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.819
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού