Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.8 3 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 17136
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Έρχεται και φεύγει η συγκεκριμένη εδώ και καιρό... όσες φορές προσπάθησα να κλείσω ήταν με τα πόδια ανοιχτά, επομένως θεώρησα ότι θα αξίζει Μαλακία

Ανοίγει η πόρτα και βλέπω μια ξανθιά, 1.80 με φλατ παπούτσι, μέτριο προς γλυκό πρόσωπο, μάλλον μεγαλύτερη από ότι δηλώνει στο σάιτ.

Με λίγη φαντασία φέρνει στις φωτο του γραφείου.

Σώμα μοντέλου. Μακριά λεπτά πόδια, όχι όμως κοκκαλιάρικα αλλά όπως πρέπει, μικρός στητός κώλος, επίπεδη κοιλιά, 1,5αρι βυζί χαλαρό στην αφή εξαιρετικό όμως σαν εικόνα με μεγάλες ρώγες- κορμάρα

για να τρελαίνεσαι, με ένα σημάδι στον αριστερό μηρό (έγκαυμα;).

Την πίκρα την πήρα όμως από την αρχή. Κοίταζε με ύφος το σπίτι, αφού σκέφτηκα να της πω πως δε θα την υποχρεώσω να το αγοράσει αν δεν της αρέσει.

Ανούσιο μπλα μπλα (αγγλικά ούτε τα βασικά, με νοήματα η κουβέντα) και ζητάει το χρήμα. Δίνω 150 (1η φορά που δεν είχα ακριβώς) και με κοιτάει με ένα ύφος "πάρε τ' αρχίδια μου μαλάκα άμα θες

ρέστα Γαμήσου"...

Μετά από κάνα 10λεπτο στο μπάνιο και αφού ήμουν στο τσακ να τη στείλω βγαίνει γυμνή από το μπάνιο και μένω μαλάκας (ξανά).

Ε λέω τέτοια κορμάρα θα την ξεπατώσω.

Ξαπλώνει στο κρεβάτι, το βλέμμα μόνιμα στο ταβάνι και αναρωτιέμαι αν ζει ή πέθανε. Πλησιάζω, πάω να φιλήσω και γυρίζει το πρόσωπο αλλού. Μωρή καριόλα λέω δε θα τη γλιτώσεις. Τη γυρίζω μπρούμυτα,

βουτάω το λάδι που έβγαλε από την τσάντα μαζί με κάτι ψεκαστικά, αρχίζω να τρίβω, να πασπατεύω και να γλείφω. Βέβαια γλώσσα και δάχτυλο δεν άφησε καν να πλησιάσω στο μουνί, περιορίστηκα σε

πόδια, πλάτη και κωλομέρια.

Γούσταρα με την κορμάρα της, είναι και μαυρισμένη, το μικροσκοπικό μπικίνι έχει κάνει και γαμώ τις διχρωμίες, καύλωσα με τα πολλά. Τη γυρίζω και της δείχνω πως κάτι πρέπει να κάνει και κείνη. Τον

πιάνει και τον κρατάει απλά και με κοιτάει. Της κάνω νόημα να τον πάρει στο στόμα.... Με ψέκασε, έβαλε προφυλαχτικό με μεγάλη αδεξιότητα και άρχισε μια πίπα της πλάκας. Τον έπαιρνε σχετικά βαθιά

και τον κράταγε εκεί ακούνητη...Δεν ήξερα αν έπρεπε να κλάψω ή να γελάσω...

Της ανοίγω τις ποδάρες, ψεκάζει πάλι καπότα και μουνί και της τον βάζω. Η μόνη συμμετοχή της περιορίστηκε στο ότι κατευθείαν έφερε τις ποδάρες στους ώμους. Κατά τ' άλλα κοίταζε στο ταβάνι και

κούναγε το κεφάλι συγκαταβατικά όπως οι δημοσιογράφοι στις δηλώσεις Τσίπρα.

Επειδή έτσι θα μου πεφτε, τη γυρίζω στα 4. Αφού για κανα λεπτό δώσαμε μάχη μιας και στηνότανε με τέτοιο τρόπο ώστε να είναι αδύνατον να της τον βάλω στα 4, κατάφερα μπήκα και έβγαλα τα απωθημένα

μου. Χαστούκι στα κωλομέρια, πασπάτεμα στις ποδάρες και μπινελίκι για τα λεφτά που πετάω.

Έχυσα και μου αναγνωρίζω τα εξής: είμαι ήρωας που δε μου έπεσε με όλα αυτά (Ναι!) και μεγάλος μαλάκας (Μαλακία) που δεν την έδιωξα από την αρχή.

Μεγάλο κομοδίνο, μόνο για την κορμάρα δεν αξίζουν τέτοια λεφτά, δείτε καλύτερα καμιά τσόντα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
2.263
Πόντοι:
5.190
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Polybius, Aragorn135, hornyasfuck και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Αυγούστου, 2018
Μη σου τύχει τύπε... Πάλι καλά που δεν πτοήθηκες.
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE
06 Αυγούστου, 2018
Αδερφέ έπρεπε να την εδιωχνες.
Τα κορίτσια που έρχονται θα πρεπει να καταλάβουν οτι χρηματα που τους δίνουμε δεν ειναι άχρηστα. Απο τον κόπο μας είναι. Τα στερούμε από την οικογένεια μας(όσοι έχουν).Για αυτό θα πρέπει να καταλάβουν οτι όσοι δύσκολη είναι η δουλειά τους(γιατί είναι πολύ δύσκολη)θα πρέπει τουλάχιστον να υποκρυθουν και δείχνουν ότι τους αρέσει για να μην χαλάει και η δική μας διάθεση.
Επίσης θα πρέπει το γραφείο που την έχει την κοπέλα,άμα θέλουν οι άνθρωποι εκεί να λέγονται επαγγελματίες να την διώξουν και να μη την ξαναφέρουν και να πουν στα αλλά κορίτσια να είναι χαρούμενες και όχι κατσουφες. Κοινώς να είναι επαγγελματίες!!!
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE
06 Αυγούστου, 2018
Σωραίος Καπέλο
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE
06 Αυγούστου, 2018
γενικα το γραφειο τον τελευταιο καιρο μαλλον επιπλαδικο ειναι,,,,,,
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE
07 Αυγούστου, 2018
Φίλε με τον τρόπο γραφής σου γέλασα πολύ. Νασαι καλά και ευχαριστώ για την άποψη, είναι από τα κορίτσια που μου είχαν κάνει κλικ.
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE
08 Αυγούστου, 2018
Πες στο γραφειο τελετων , εεε στο γραφειο να μην στελνει πτωματα....
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE
30 Νοεμβρίου, 2018
Την έχω πάρει και εγώ, η τύπισα μάλλον την έχει ακούσει επειδή είναι ωραία, αλλά στη πράξη είναι τεράστιο παλτό. Αποφεύγει να κάνει τα συμφωνηθέντα. Πεταμένα λεφτά.
K
Kabourdidis
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE
17 Ιανουαρίου, 2021
Ξαναήρθε έλεγα να την πάρω να σαι καλά που άφησες παρακαταθήκη.
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE
18 Ιανουαρίου, 2021
Ούτε και εγώ θα την πρότεινα
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE
21 Ιανουαρίου, 2021
Τη συγκεκριμένη την είχα επισκεφθεί άπραγος πριν από περίπου 2 χρόνια.
Καμία σχέση με τις φωτογραφίες που δείχνουν μια άλλη γυναίκα.
Οι φωτογραφίες δείχνουν μια πανέμορφη γυναίκα που βέβαια μόνο στη σφαίρα της φαντασίας σας θα συναντήσετε.
Αίσχος !!!
Αυτό με τις φωτογραφίες πρέπει να διορθωθεί.
Εγώ αρνήθηκα να την πηδήξω καί έφυγα διότι δεν μου άρεσε καθόλου.
Όπως επίσης δεν μου αρέσει καθόλου να με κοροϊδεύουν με ψεύτικες φωτογραφίες.
Βλάχες Ρωσίδες ...
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2