Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ειδα και γω τις φωτογραφιες και ειπα να κανω μια δοκιμη.....
Με το που ανοιξα την πορτα και την ειδα νομιζα οτι ηταν αλλη κοπελα! Οχι ασχημη,οχι κατι περιεργο απλα αλλη κοπελα. Τελικα απο οτι αποδειχθηκε ηταν η ιδια. Η αποδειξη ηρθε απο της φωτογραφιες του κινητου της. Οταν βαφεται αυτη η κοπελα γινεται αλλος ανθρωπος!!!
Δεν την λεω ομορφη οπως και σε καμια περιπτωση ασχημη. Παραφωνια για τα γουστα μου τα πειραγμενα χειλη. Στηθος 3αρι,με καλη αισθηση,ποπουδακος μικρουλης αλλα χαλαρουλης. Η κοπελα εχει επισης πολυ ωραια επιδερμιδα.
Επι της πραξης.....η κοπελια ηταν κουρασμενη και οταν λεμε κουρασμενη εννοω την κοπωση που εχει ενας σκληρα εργαζομενος ανθρωπος ο οποιος εχει δουλεψει 10ωρο+ οποτε...δεν.....Ναι μεν ειχε θετικη διαθεση αλλα δεν ηταν για πολλα. Παρολαυτα δεν μπορω οτι με χαλασε το γεγονος γιατι απλα δεν ειμαι συνηθισμενος να κανει πολλα η γυναικα,οποτε οκ.
Παραφωνια ηταν οτι δεν εκανε μπανιο....Αλλη μια δυσκολια ηταν οτι τα αγγλικα της ειναι σχεδον ανυπαρκτα. Ευτυχως που η κοπελα εχει θετικη αυρα,για τα δικα μου παντα γουστα και ενω μιλουσε ρωσικα οπου δεν καταλβαινα σχεδον τιποτα) ηταν ευχαριστη.
Ισως αν ηταν ξεκουραστη να ειχαν εκελιχτει τα πραγματα καλυτερα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 04, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
45
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, kwstasxat, THV και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού