Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 8 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Το ραντεβού μας κλείστηκε από νωρίς για τις πρώτες βραδινές ώρες σε γνωστό ξενοδοχείο… παρέλαβα το κλειδί και βουρ για το δωμάτιο… Με υποδέχτηκε με ένα όμορφο σετ κόκκινα εσώρουχα και ένα γλυκό χαμόγελο σπάζοντας τον πάγο πριν δημιουργηθεί…
Λίγη κουβεντούλα στην σκοτωμένη μας Αγγλική ίσα ίσα για την απαραίτητη συνεννόηση!...
Ξεκινήσαμε με φιλιά και χαμουρέματα εξερευνώντας και χαϊδεύοντας την βελούδινη νεανική επιδερμίδα της!... Τα φιλιά της ξεκίνησαν δειλά και μετρημένα και κατέληξαν Γαλλικά και παθιασμένα με το πίρσινκ της στην γλώσσα να κλέβει την παράσταση …
Έχει όμορφο, πλούσιο φυσικό στήθος που με δυσκολία ξεκολλάς το στόμα σου από τις ρώγες της και τα χέρια σου από πάνω τους!...
Βγάζοντάς της το κιλοτάκι αντίκρισα το όμορφο φρεσκοξυρισμένο μουνάκι της και έσπευσα να το ασπαστώ και να το ευχαριστηθώ με δάχτυλα και γλώσσα… Όχι να το παινευτώ αλλά στο γλειφομούνι είμαι μάστερ και η Ντίνα το εκτίμησε δεόντως προτείνοντας με για 69!...
Πολύ καλή και περιποιητική στην πίπα της (χωρίς προφυλακτικό) με χειρομαλάξεις στα αρχίδια και δυνατά ρουφήγματα με το πίρσινκ να τρίβετε πάνω στο πουτσοκέφαλό μου απογειώνοντας την ηδονή μου σε βαθμό εξπερμάτωσης!...
Με δυσκολία ζήτησα μία μικρή διακοπή για να αποφύγω την έκρηξη!...
Μου φόρεσε το προφυλακτικό και στήθηκε στα τέσσερα προσφέροντάς μου μία άκρος αποκαλυπτική θέα από τις πρόθυμες τρυπούλες της !...
Στην αρχή προσπάθησα να πάω αργά και ρυθμικά αλλά η καύλα του πουτσοκέφαλου μου με οδηγούσε σε έξαλλους ρυθμούς και βαθύ σφυροκόπημα της μήτρας όπου το τέλος ήταν αναμενόμενο και μη αναστρέψιμο!!!.....
Έχυσα με ένταση καρφωμένος στο μουνάκι της πισοκωλλητά και τα δάχτυλά μου αφήσανε σημάδια στην περιφέρειά της από το ζούληγμα!...
Δεύτερος γύρος δεν υπήρχε γιατί είχα κλείσει για μισή ώρα και η ώρα πέρασε…
Έφυγα από το ξενοδοχείο ανάλαφρος ευχαριστημένος με ένα σωρό ωραίες εντυπώσεις !...
Θα ξανασυναντούσα την Ντίνα ευχαρίστως αλλά για τουλάχιστον μία ώρα γιατί η κοπέλα έχει πολλά να δώσει !!!....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, Panaghss, Iosifidis και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Αυγούστου, 2018
"Έχυσα με ένταση καρφωμένος στο μουνάκι της πισωκολλητά" και μετά επίλεξες --Εκσπερμάτωση Στο στόμα (τα φτύνει)--
03 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ούπςςς Χμμμ; έκανα γκάφα (Μαλακία)... Πως μπορώ να την διορθώσω;
G
giorgosX6
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2